نمناک سرگرمیگوناگون مریض شدن ساختگی برای خواستگاری از دختر جوان + تصاویر
خواستگاری ساختگی ، خواستگاری رومانتیک
پسر جوان برای مطرح کردن درخواست ازدواج چندین بار نقشه کشیده بود تااینکه بعد از مشورت با دوستانش تصمیم به خواستگاری ساختگی که نه خواستگاری با بیماری ساختگی گرفت.

مریض شدن ساختگی برای خواستگاری از دختر مورد علاقه

هر مرد برای رسیدن به مسئله مهم ازدواج بایستی از مرحله ی سختی به نام خواستگاری عبور کند ، سنتی که در هر کشور به گونه ای انجام می شود اما در نهایت یک نقطه ی اشتراک دارد که آن هم پذیرفته شدن این درخواست از سوی عروس خانم است .

شاید رایج ترین مدل خواستگاری در دنیا مطرح کردن خواسته ازدواج به طور مستقیم از سوی پسر با قرار گرفتن در شرایطی غیرمنتظره است که نظریش را بارها و بارها داستان وار در سرگرمی نمناک برایتان داشته ایم.این بار هم یک مورد خواستگاری از طرف پسری که دیوانه وار عاشق پرستار یک بیمارستان شده و برای برگزاری خاطره انگیزترین مراسم خواستگاری تصمیم گرفته خود را به بیماری بزند ، بیماری ساختگی که حقیقت ندارد.

Man Fakes Allergic Reaction To Propose To ER Nurse

خواستگاری ساختگی

بیماری ساختگی پسر جوان برای خواستگاری از پرستاز زن 

آلرژی ساختگی برای خواستگاری از خانم پرستار!

"لورن تریولی" پرستار بیمارستان مونمات در شیفت کاری بود که آمبولانس یک بیمار اورژانسی آورد ، به سرعت خود را برای کمک به آمبولانس رساند همان لحظه متوجه شد بیمار "تام سیانسیا" یکی از بیماران قبلی بیمارستان است که به دلیل حساسیت شدید به کره بادام زمینی در انجا مدتی بستری بوده است .

"لورن" نگران از وضعیت حساسیت او به سرعت اقدامات اولیه را برای بستری شدن او انجام داد در همین حین "تام" سوار بر برانکارد در سالن به سمت اتاق مورد نظر برده می شد که ناگهان صدای سقوط شنیده شد ، دختر پرستار به سرعت خود را به بیمار رساند تا او را از زمین بلند کند غافل از اینکه حساسیت و افتادن از برانکار همگی ساختگی بودند ، به محض رسیدن "لورن " به کنار "تام" از روی برانکارد به زمین افتاده پسر جوان روی زانو نشست و حلقه ازدواج را از جیب خود بیرون آورد و از پرستار جوان درخواست ازدواج کرد .

خواستگاری ساختگی

لحظه اجرای مراسم خواستگاری بعد از بیماری ساختگی پسر جوان

خواستگاری که همه ی حاضرین غیر از خود دختر پرستار از ان مطلع بودند و پسرجوان را برای برگزاری چنین مراسم خواستگاری رومانیتیکی همراهی کرده بودند.

مریض شدن ساختگی برای خواستگاری از دختر جوان + تصاویر

مریض شدن ساختگی برای خواستگاری از دختر جوان + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف