نمناک سرگرمیدیدنی ها خواستگاری عجیب روی وسیله ترسناک شهربازی!!! + عکس
خواستگاری عجیب ، دیدنی های روز
پسر جوان تصمیم داشت با خواستگاری عجیب و غریب خود ان هم در شرایطی که دختر جوان از ترس فقط فریاد می کشید به یادماندنی ترین لحظات را برای همسر آینده اش بسازد.

خواستگاری عجیب در شهر بازی فلوریدا !

وقتی هدف خواستگاری باشد و مطرح کردن درخواست ازدواج برخی افراد سعی می کنند با ایده و برنامه ی جالب این خواسته را با نهایت غافلگیری اجرا کنند ، مثل مواردی که قبلا در سرگرمی نمناک برایتان آورده ایم ؛ از بیمار شدن ساختگی تا بازداشت دختر بینوا برای شوکه شدن قبل از خواستگاری .

یکی از سوژه های جدید مربوط به این موضوع در شهربازی و حین حرکت در یکی از وسایل بازی فوق العاده هیجان انگیز اتفاق افتاد .

خواستگاری عجیب

لحظه خواستگاری عجیب پسر جوان از دختر مورد علاقه اش در شهر بازی

خواستگاری عجیب و جالب در ارتفاع چند صد فوتی

"میشل گارسیا" با دختر مورد علاقه اش در شهر بازی سوار بر یکی از وسایل هیجانی و ترسناک بودند که شروع به صحبت کرد ، بی توجه به اینکه دختر مورد علاقه ی او در حال فریاد و وحشت است جملات رایج خواستگاری را یک به یک تکرار می کرد اما دختر جوان هیچ کدام از آنها را نمی شنید چراکه صدای فریادش اجازه شنیدن به او را نمی داد.

پسرجوان چندین بار جملات و خواسته ی خود را تکرار کرد اما دختر هیچ عکس العملی نشان نمی داد تا اینکه "میشل" تصمیم گرفت حلقه را مقابل چشمان او بگیرد تا شاید وقتی چشمانش را باز کرد متوجه ماجرا شود ، بعد از چندبار حرکت دادن حلقه جلوی چشمان دختر بالاخره جواب بله را از او گرفت.

خواستگاری عجیب

خواستگاری عجیب

تصاویر لحظات خواستگاری عجیب و جالب در شهربازی

این دختر جوان در حالی جواب مثبت به خواستگار خود داد که سوار بر یکی از وسایل بازی هیجان انگیز شهر بازی و صدها فوت بالاتر از سطح زمین بودند.

خواستگاری عجیب روی اسلینگ شات شهربازی

خواستگاری عجیب روی وسیله ترسناک شهربازی!!! + عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف