نمناک سرگرمیگوناگون خواستگاری هیجان انگیز در مرکز خرید + تصاویر
خواستگاری ، ازدواج
یک مرد رمانتیک دختر رویاهای خود را در مرکز خرید غافلگیر کرد و از او با شیوه ای جدید و هیجان انگیز خواستگاری کرد.
بازدید : 2,927 نفر

 هیجان انگیزترین خواستگاری در یک مرکز خرید

در بین عجیب ترین و رمانتیک ترین خواستگاری های دنیا در این گزارش تصاویری از یک خواستگاری هیجان انگیز در یک مرکز خرید را ببینید که بسیار متفاوت تر از آنچه دیده اید است.یک مرد رمانتیک دختر رویاهای خود را در مرکز خرید غافلگیر کرد و از او با شیوه ای جدید و هیجان انگیز خواستگاری کرد.

جی تیمز دختر رویاهایش را در حال قهوه خوردن با دوستش دید که برای غافلگیر کردن او از یک گروه موزیک کمک خواسته بود تا بتواند با شیوه نوین خود از او خواستگاری کند.

همکاران این مرد خوش ذوق در مرکز خرید بعد از علامت دادن جیمی، آهنگی را در آنجا پخش کردند و گروه موزیک هم شروع به همراهی با آهنگ کردند که در همین لحظه جیمی با رفتن کنار میز سارا، روی زانوی خود رفت، حلقه را از جیبش درآورد و از دختر رویاهایش خواستگاری کرد.

ویدیوی این خواستگاری که جلوی قریب به 300 نفر در مرکز خریدی در شهرستان چشایر انگلستان انجام شد، در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد و نزدیک به 30 هزار نفر را تحت تأثیر قرار داد.
 
خواستگاری
 
خواستگاری
 
خواستگاری

 

خواستگاری هیجان انگیز در مرکز خرید + تصاویر

خواستگاری هیجان انگیز در مرکز خرید + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 14
برگرفته از تابناک باتو - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 13 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف