نمناک ورزشگوناگون خواستگاری پسر ایرانی در بازی ایران امارات + تصاویر
خواستگاری ، جام ملت های آسیا 2015
در حاشیه برد شیرین تیم ملی ایران مقابل امارات در مسابقات جام ملت های آسیا 2015 یک پسر ایرانی از دختر استرالیایی خواستگاری کرد که موفقیت آمیز بود.
بازدید : 22,788 نفر

استقبال پر شور ایرانیان از بازی های جام ملت های آسیا و حضور چندین هزار نفری آنان در دو بازی نخست تیم فوتبال ایران موجب شد بسیاری از خبرگزاری های خارجی بازی های ایران را به مسابقاتی خانگی تشبیه کنند خبرگزاری استرالیا طی یک آمارگیری اعلام کرد تیم فوتبال ایران پس از کشور میزبان، محبوب ترین تیم حاضر در جام ملت های آسیا است.

با حضور تیم ملی کشورمان در استرالیا هر روز ایرانیان زیادی در تلاش نزدیک شدن به آنها بودند تا عکس یا امضایی یادگاری از آنها داشته باشند که کم و بیش همگی در فضای مجازی شاهد تصاویر منتشر شده بودیم و حتی این علاقه مندی بیش از حد باعث شد یک دختر طرفدار تیم ملی ایران از علیرضا حقیقی، دروازه بان تیم ملی ایران،خواستگاری کند.

همچنین در این بین یک اتفاق جالب و شیرین دیگری رخ داد و این اتفاق خوش یمن منجر به ازدواج یک پسر ایرانی با یک دختر تماشاگر استرالیایی شد. بعد از پایان بازی ایران مقابل امارات در مسابقات جام ملت های آسیا که در استرالیا در حال برگزاری است یک مراسم خواستگاری برگزار شد!

خواستگاری در حاشیه بازی ایران امارات

خواستگاری در حاشیه بازی ایران امارات

ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که در آن جوان ایرانی بعد از بازی ایران و امارات در استرالیا که با برد شیرین ایران همراه بود از یک دختر استرالیایی حاضر در ورزشگاه خواستگاری می کند.
این جوان ایرانی بعد از خواستگاری و پاسخ مثبت دختر استرالیایی حلقه ازدواج را به وی می دهد.این اتفاق همراه با تشویق های دیگر حاضران در استادیوم همراه بود.

خواستگاری در حاشیه بازی ایران امارات

این در حالی است که در بازی دوم ایران در این رقابت ها دختر ایرانی با پرچمی در دست از علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی خواستگاری کرده بود اما نتیجه ای در بر نداشت!

خواستگاری پسر ایرانی در بازی ایران امارات + تصاویر

خواستگاری پسر ایرانی در بازی ایران امارات + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 146
برگرفته از عصر ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 117 29
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف