خواستگاری

ماجرای خواستگاری پسر آدم ربا از دختر جوان در دادسرا

تاریخ انتشار : 13 آذر 1396کد مطلب : 60754زمان مطالعه : 2 دقیقه
پسر جوان که با خواستگاری دختر مورد علاقه اش، سناریوی فریب او را از خانه طراحی کرده بود، یک هفته فرصت دارد با دختر جوان ازدواج کند.

فریب خوردن دختر جوان با خواستگاری پسر آدم ربا

روزهای پایانی هفته گذشته مردی با حضور در دادسرای جنایی تهران شکایت کرد که پسری جوان دخترش را به بهانه ازدواج فریب داده تا او از خانه فرار کند. اکنون از پسر مزاحم شکایت دارم. می ترسم بلایی برسر او آورده باشد.

با شکایت او و تشکیل پرونده قضایی، پسر جوان تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دو روز پیش بازداشت شد. او دیروز همراه دختر مورد علاقه اش برای تحقیقات به دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.

پسر جوان به قاضی پرونده گفت:من هشت ماه پیش از طریق تلگرام با دختر جوان آشنا شده و ارتباطمان شکل گرفت. هر از گاهی همدیگر را ملاقات می کردیم. کم کم به هم علاقه مند شده و تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم. چون شرایط مالی و کاری ام خوب نبود و به سربازی نرفته بودم، نمی توانستم برای ازدواج اقدام کنم بنابراین به هم قول دادیم که مدتی صبر کنیم تا شرایط مالی ام بهتر شود و بعد به خواستگاری او بروم.

پسر جوان ادامه داد:همه چیز بخوبی پیش می رفت تا این که متوجه شدم پای خواستگار دیگری به خانه آنها باز شده و دیر یا زود ممکن است دختر مورد علاقه ام ازدواج کند. به همین خاطر تصمیم به فرار گرفتیم.

این درحالی بود که دخترجوان نیز گفت، به متهم علاقه مند است و می خواهد خانواده اش با ازدواج آنها موافقت کنند. او نمی خواهد بدون رضایت خانواده اش ازدواج کند.

با توجه به گفته های این دو نفر، خانواده دختر جوان به شرط این که آنها در یک هفته آینده به عقد یکدیگر درآیند با این ازدواج موافقت کردند. این خانواده اعلام کردند اگر این عقد در زمان تعیین شده انجام نگرفت همچنان با این ازدواج مخالفت می کنند.

ماجرای خواستگاری پسر آدم ربا از دختر جوان در دادسرا

3.812
این مطلب مفید بود ؟93
برگرفته از رکنا - / ل
وبگردی