نمناک اخبارجامعه ماجرای خواستگاری پسر آدم ربا از دختر جوان در دادسرا
خواستگاری ، دادسرای جنایی
پسر جوان که با خواستگاری دختر مورد علاقه اش، سناریوی فریب او را از خانه طراحی کرده بود، یک هفته فرصت دارد با دختر جوان ازدواج کند.
تاریخ انتشار : 13 آذر 1396

فریب خوردن دختر جوان با خواستگاری پسر آدم ربا

روزهای پایانی هفته گذشته مردی با حضور در دادسرای جنایی تهران شکایت کرد که پسری جوان دخترش را به بهانه ازدواج فریب داده تا او از خانه فرار کند. اکنون از پسر مزاحم شکایت دارم. می ترسم بلایی برسر او آورده باشد.

با شکایت او و تشکیل پرونده قضایی، پسر جوان تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دو روز پیش بازداشت شد. او دیروز همراه دختر مورد علاقه اش برای تحقیقات به دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.

پسر جوان به قاضی پرونده گفت:من هشت ماه پیش از طریق تلگرام با دختر جوان آشنا شده و ارتباطمان شکل گرفت. هر از گاهی همدیگر را ملاقات می کردیم. کم کم به هم علاقه مند شده و تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم. چون شرایط مالی و کاری ام خوب نبود و به سربازی نرفته بودم، نمی توانستم برای ازدواج اقدام کنم بنابراین به هم قول دادیم که مدتی صبر کنیم تا شرایط مالی ام بهتر شود و بعد به خواستگاری او بروم.

پسر جوان ادامه داد:همه چیز بخوبی پیش می رفت تا این که متوجه شدم پای خواستگار دیگری به خانه آنها باز شده و دیر یا زود ممکن است دختر مورد علاقه ام ازدواج کند. به همین خاطر تصمیم به فرار گرفتیم.

این درحالی بود که دخترجوان نیز گفت، به متهم علاقه مند است و می خواهد خانواده اش با ازدواج آنها موافقت کنند. او نمی خواهد بدون رضایت خانواده اش ازدواج کند.

با توجه به گفته های این دو نفر، خانواده دختر جوان به شرط این که آنها در یک هفته آینده به عقد یکدیگر درآیند با این ازدواج موافقت کردند. این خانواده اعلام کردند اگر این عقد در زمان تعیین شده انجام نگرفت همچنان با این ازدواج مخالفت می کنند.

ماجرای خواستگاری پسر آدم ربا از دختر جوان در دادسرا

ماجرای خواستگاری پسر آدم ربا از دختر جوان در دادسرا
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف