خواستگار

انتقام مرگبار خواستگار از خانم دکتر زیبا + تصاویر

تاریخ انتشار : 26 مهر 1397کد مطلب : 71867زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواستگار 26 ساله به دلیل پاسخ منفی خانم دکتر جوان انتقام مرگبار از وی گرفت.

کشته شدن خانم دکتر جوان و زیبا به دلیل رد درخواست ازدواج آقای معلم!! 

ازدواج یکی از آرزوهای هر دختر و پسری است و تمامی والدین دوست دارند فرزندان خود را در لباس عروسی ببینند اما عروسی دختری که به عزایش تبدیل شد می تواند خیلی دردناک باشد مثل اتفاقی که برای خانم دکتر جوان افتاد و در ادامه این بخش از نمناک جزئیات بیشتر آن را خواهید خواند .

"بکنو" معلم 26 ساله ای بود که به "نازرک" 21 ساله پیشنهاد ازدواج داد اما به گفته همسایگان آنها ، والدین "نازرک" با ازدواج دخترشان با این جوان مخالف بودن و او را فاقد صلاحیت می دانستند اما فکر می کنید در این میان چه اتفاقی رخ داد؟

پرستار جوان

به گفته پلیس ، یک پزشک جوان پس از امتناع از ازدواج با خواستگارش سر خود را از دست داد ، خبر جنایت هولناکی که معلم جوان دبستان بعد از شنیدن پاسخ منفی از دختر مورد علاقه اش مرتکب شد.

ماجرا از چه قرار بود ؟

" بکنو " معلم 26 ساله به نازرک دختر 21 ساله که اخیرا از دانشگاه پزشکی در قزاقستان فارغ التحصیل شده بود ، پیشنهاد ازدواج داد او به این دلیل که والدینش او را تایید نکردند از ازدواج با او صرف نظر کرد به گفته پلیس، پس از رد کردن پیشنهاد او همان طور که در اتومبیل نشسته بودند از یک چاقو برای بریدن سر او استفاده کرد سپس سعی کرد با چاقو زدن به شکم خود پس از نوشتن یک یادداشت خودکشی کرده و به زندگی خودش پایان دهد و بخواهد که با هم دفن شوند.

پرستار جوان

"بکنو" جنایتکار که تحمل شنیدن جواب منفی را نداشت این پزشک جوان را از زندگی ساقط ولی خودش در بیمارستان با شرایط وخیم ، اما پایدار به دلیل جراحات چاقو در بیمارستان بستری شده است و به زندان منتقل خواهد شد و احتمال می رود او با اتهام قتل حداقل 15 سال حبس یا قصاص شود.

پرستار جوان

ولی یادداشت های به جا مانده از او نشان داد سر این زن را پس از اینکه به او گفته بود با او ازدواج خواهد کرد ، بریده .جسد سربریده شده در اتومبیل نزدیک یک سد در روستایی واقع در 5 مایلی شهر محل زندگی "نازرک " پیدا شد و در طی تحقیقات و کاووش پلیس یکی از همسایگان پزشک جوان گفت:والدین زن جوان مخالف این ازدواج بودند اما اینکه پسر مورد علاقه اش چرا او را کشت؟ ما شوکه شدیم . انتظار چنین چیزی را نداشتیم. 

چند ساعت قبل از اینکه جسد او پیدا شود ، این زوج با شور و هیجان در حال صحبت کردن بودند ، او تازه اولین کار خود را در یک مرکز پزشکی پس از فارغ التحصیلی از موسسه پزشکی آکتوبه آغاز کرده بود که متاسفانه با این حادثه فعالیتش پایان یافت.

قتل خانم دکتر زیبا توسط خواستگار کینه جو

3.918
این مطلب مفید بود ؟144
منبع : بخش خبری نمناک/ن/م
وبگردی