نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون خواننده ترکیه ای در فیلم کامیون کامبوزیا پرتوی؟!
خواننده ترکیه ای ، فیلم ایرانی
حضور خواننده ترکیه ای در فیلم سینمایی کامیون ساخته کامبوزیا پرتوی با سر و صدای زیادی در فضای مجازی همراه بود اما هنوز حضور قطعی خواننده ترکیه ای در این فیلم تایید نشده است.
تاریخ انتشار : 21 آبان 1396

خواننده ترکیه ای در یک فیلم ایرانی

حضور بازیگران ترکیه ای در سینما ایران در حال باب شدن است و هر روز حضور این بازیگران در فیلم های ایرانی پررنگ تر میشود . همین چند روز پیش بود که بازی نورگل یشیلچای بازیگر ترکیه ای در فیلم جن زیبا به پایان رسید و اکنون خبرهایی از حضور خواننده ترکیه ای در یک فیلم ایرانی به گوش میرسد.

فیلم کامیون با حضور خواننده ترکیه ای

امروز در فضای مجازی اخباری مبنی بر حضور خواننده ترکیه ای در فیلم کامیون به کارگردانی کامبوزیا پرتوی منتشر شد.خبری که خیلی زود سر و صدا به پا کرد. تا جایی که واکنش سازمان امور سینمایی را هم در پی داشت.

فیلم کامیون

ابهام درباره حضور خواننده ترکیه ای در فیلم کامیون

اما دیری نگذشت که با انتشار واکنش ها نسبت به حضور خواننده ترکیه ای در فیلم کامیون، کامبوزیا پرتوی حضور این خواننده ترک را در حد یک پیشنهاد دانست. اما روابط عمومی فیلم سینمایی «کامیون» از حضور آینور دوغان در این فیلم خبر داده بود!

قابل ذکر است که در دنیای حرفه ای سینما، روابط عمومی یک فیلم بدون اطلاع کارگردان و دست اندر کاران یک فیلم، خبری را منتشر نمی کند.

گفتنی است؛ چندی قبل هم نورگل یشیل چای از بازیگران زن ترکیه ای، در فیلم سینمایی جن زیبا به کارگردانی بایرام فضلی ایفای نقش کرد.

خواننده ترکیه ای در فیلم کامیون کامبوزیا پرتوی؟!

خواننده ترکیه ای در فیلم کامیون کامبوزیا پرتوی؟!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف