نمناک فرهنگ و هنرموسیقی امتناع خواننده جوان ایرانی از اجرای کنسرت در شب قدر !
خواننده جوان ایرانی ، موسیقی
علی تنها خواننده جوان ایرانی از اجرای کنسرت در جشنواره بین المللی موسیقی نوجوانان و جوانان باکو به دلیل تقارن با شبهای قدر امتناع کرد.

خواننده ایرانی از اجرا در شب قدر امتناع کرد

یک خواننده جوان ایرانی در یک حرکت زیبا و شایسته از اجرای برنامه در شب قدر خودداری کرد . جشنواره بین المللی موسیقی نوجوانان و جوانان باکو که امسال متقارن با ایام شب قدر شده بود موجب شد تا خواننده جوان ایرانی بالای سن نرود و از اجرا در این شبهای عزیز امتناع کند.
علی تنها، خواننده جوان ایرانی که برای شرکت در جشنواره موسیقی جوانان به باکو دعوت شده بود، پس از اطلاع از تقارن برنامه هنری خود با شب قدر از اجرای برنامه امتناع کرد و به ایران برگشت.

 خواننده جوان ایرانی ا

 امتناع علی تنها خواننده جوان ایرانی از اجرا در شب قدر

جشنواره بین المللی موسیقی نوجوانان و جوانان باکو در روزهای سوم و چهارم تیر برگزار شد و علی تنها همراه یک داور ایرانی برای شرکت در این جشنواره به باکو رفته بودند. این دو هنرمند که از تقارن برنامه خود با شب نوزدهم ماه مبارک رمضان مطلع نبودند، پس از ورود به باکو به دلیل تقارن برنامه خود با شب قدر از اجرای برنامه خود عذرخواهی کرده و علی رغم اصرار برگزار کنندگان جشنواره و احتمال دریافت جایزه ای بزرگ، برای ابراز ارادت به ساحت مولای متقیان علی(ع) به روی صحنه نرفتند.

علی تنها خواننده جوان تبریزی است که بار ها در قالب کنسرت موسیقی کلاسیک آذربایجانی در تبریز به هنرنمایی پرداخته است. این خواننده چندی پیش هم در جمع خوانندگان ارکستر ملی ایران قرار گرفت و اجرایی به رهبری «فرهاد فخرالدینی» در تالار وحدت تهران داشت.

 

امتناع خواننده جوان ایرانی از اجرای کنسرت در شب قدر !

امتناع خواننده جوان ایرانی از اجرای کنسرت در شب قدر !
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 27
برگرفته از خبرگزاری تسنیم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 25 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف