نمناک اخبارحوادث خواننده زیرزمینی به اعدام محکوم شد + جزئیات
خواننده زیرزمینی ، خواننده زیرزمینی قاتل
خواننده زیرزمینی که سال گذشته دست به قتل زده بود محکوم به اعدام شد.
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1397

قصاص برای خواننده زیرزمینی

باشگاه خبرنگاران:  نهم شهریورماه سال 96 جسد غرق خون پوریا 20 ساله که آهنگساز و صدابردار بود در یک استودیوی ضبط صدا در شهرک ولیعصر پیدا شد. 

شواهد نشان می داد وی با شلیک شش گلوله به قتل رسیده و از استودیوی او کارت عابربانک و یک دستگاه میکروفن ضبط صدا به ارزش تقریبی 10 میلیون تومان به سرقت رفته است. ردپای خواننده زیرزمینی به نام رضا، معروف به «رضا تک» در این پرونده به دست آمد. متهم 19ساله بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد. 

وی گفت:پوریا را از قبل می شناختم. برای تکمیل آهنگ های آلبومم به پول نیاز داشتم و هزینه ضبط صدا در استودیوی پوریا روزانه دو میلیون تومان بود. به همین خاطر از یکی از دوستانم 100 میلیون تومان پول قرض گرفتم اما نتوانستم پول را پس دهم. 

به همین خاطر به فکر سرقت افتادم و این جنایت رقم خورد. این خواننده زیرزمینی و همدست 17 ساله اش مدتی پیش در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند، اما یکدیگر را به عنوان عامل جنایت معرفی کردند. 

رضا ادعا کرد دوستش مهدی با اسلحه به پوریا شلیک کرده اما او به خاطر رفاقت قتل را گردن گرفته است. اما مهدی که از کانون اصلاح و تربیت به دادگاه منتقل شده بود رضا را دروغگو خواند و گفت او با اسلحه پوریا را کشته است. 

هیات قضایی پس از بررسی مدرک های موجود در پرونده و شور و مشورت سرانجام رضا را به قصاص و مهدی را به سه سال زندان محکوم کردند.

انتهای پیام/م

حکم قصاص اعدام برای خواننده زیرزمینی

خواننده زیرزمینی به اعدام محکوم شد + جزئیات
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف