دستگیری خواننده مشهور

خواننده مشهور در مشهد دستگیر شد

تاریخ انتشار : 6 شهریور 1393کد مطلب : 8173زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از خواننده های مشهور ایرانی که به دلیل تولید شوهای مبتذل در کنار چند دختر ایرانی برای شبکه های ماهواره ای در مشهد دستگیر شد که جزئیات بیشتر را در ادامه می خوانید.

کم نیستند افرادی که بعد از شهرت و مورد توجه قرار گرفتن مردم دست به رفتارهایی می زنند که اصلاً در شأن یک هنرمند نیست. خواننده ی مشهوری که چند آلبوم موفق هم را در کارنامه هنری خود دارد به دلیل تولید شوهای مبتذل برای شبکه های ماهواره ای با هوشیاری نیروهای اطلاعات و امنیت خراسان رضوی دستگیر شد.

ماجرای فعالیت های زیرزمینی اعضای این شبکه در مشهد، زمانی لو رفت که قاضی ویژه مبارزه با جرائم رایانه ای در حال رصد فضاهای مجازی به کلیپی از یک خواننده معروف برخورد کرد که در تصاویر مبتذل آن، چند دختر جوان ایرانی نیز دیده می شدند.

با توجه به تصاویر پشت صحنه منطقه فیلم برداری شده، این احتمال قوت گرفت که شوی مبتذل به صورت زیرزمینی و در ایران تهیه شده است؛ بنابراین به دستور «قاضی محمد رضازاده» گروهی از مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی، بررسی دقیق این ماجرا را در دستور کار قرار دادند.

طبق گزارشات همزمان با رصدهای اطلاعاتی، مأموران انتظامی به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد برخی از شوهای مبتذل تلویزیونی که در شبکه های ماهواره ای معاند نظام نیز به نمایش گذاشته می شود توسط یکی از خوانندگان معروف، در مشهد تولید شده است.

فعالیت های غیرمحسوس در مناطقی که احتمال فیلم برداری صحنه های مبتذل وجود داشت بیانگر آن بود که صحنه های مذکور در یکی از باغ های مشهد فیلم برداری شده است و جوان 26 ساله ای  نیز آوازخوانی شوهای تلویزیونی را بر عهده دارد.

بر اساس این گزارش:مأموران انتظامی در ادامه تحقیقات خود، در یک عملیات غافلگیرانه که با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی شعبه 825 مجتمع قضایی شهید قدوسی مشهد همراه بود موفق شدند عامل اصلی این شبکه و خواننده معروفی که آلبومی  را نیز در کارنامه خود دارد، در مشهد شناسایی و دستگیر کنند.

با اعترافات این خواننده که شوهای مذکور به صورت زیرزمینی تهیه شده است دیگر عواملی که در تولید آثار مبتذل نقش داشتند نیز تحت تعقیب قرار گرفتند. این در حالی است که برخی از دخترانی که در تصاویر مبتذل دیده می شوند نیز شناسایی شده اند و احضار آن ها به دادسرای مشهد ادامه دارد.

بنابراین گزارش، در ادامه رسیدگی به پرونده «شوهای مبتذل تلویزیون های ماهواره ای» همچنین مشخص شد که برخی از این فیلم ها در یکی از باغ های اطراف تهران تصویربرداری شده است و افراد دیگری نیز در تدوین شوهای مذکور نقش داشته اند که دستور دستگیری آنان از سوی «قاضی رضازاده» با هماهنگی پلیس تهران صادر شده است.

بررسی های بیشتر در تاریکخانه این پرونده حساس، مأموران را به سوی بروشورها و تابلوهای تبلیغاتی کشاند که در ادامه تحقیقات پرونده از مخفیگاه اعضای این شبکه کشف شد. پیدا شدن لوازم مذکور حاکی از آن است که افراد مذکور همزمان با تولید شوهای مبتذل به امور تبلیغی در تصاویر تهیه شده می پرداختند که این موضوع نیز توسط مقام قضایی در حال بررسی است.

 

مسئولان بررسی در ادامه تحقیقات متوجه شدند که، برخی اطرافیان و نزدیکان خواننده معروف نیز در تهیه و تولید شوهای تلویزیونی نقش داشتند که تحقیقات در این باره ادامه دارد.

خواننده مشهور در مشهد دستگیر شد

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
برگرفته از خراسان نیوز /ن
وبگردی