نمناک سرگرمیآیا میدانید مرد معلول رکورددار سریع ترین خواننده کتاب جهان + عکس
کتاب ، خواندن کتاب
کیم پیک باوجود معلولیت خود ثابت کرد محدودیت ها نمیتوانند مانع پیشرفت او شوند و با تقویت یک ویژگی خاص در خود که کتاب خوانی با سرعت بسیار بالا است مشهور شد.

سریع ترین خواننده کتاب

همیشه در دنیای پیرامونمان استثناهایی وجود دارند که بسیار خاص و منحصر به فردند چرا که یک خصلت آنها برتری دارد نسبت به دیگر افراد معمولی.به عنوان مثال سریع خواندن یک نوشته، مهارتی است که اکثر افراد با تمرین کردن و وقت گذاشتن روی آن می توانند حرفه ای شوند اما درک کامل مطالب خوانده شده در این نوع خواندن، بسیار سخت است،در اینجا کسی را که سریعترین مهارت را در کتاب خواندن دارد برایتان معرفی می کنیم.

نمونه ای استثنایی از افرادی که می توانست هم کتاب خود را سریع بخواند و هم آن را به طور کامل متوجه شود، معلولی بود به نام کیم پیک و با این شرایط گاهی هم توسط افراد دیگر با نام مگا دانشمند نامیده می شد.

مگا دانشمند قادر بود کتاب هایی را که می خواند با سرعت بالا بخواند و تقریبا همه آن کتاب ها را به یاد بیاورد و حتی می توانست در زمان کتاب خواندن با یک چشم یک صفحه و با چشم دیگر صفحه دیگر آن کتاب را بخواند اما زمانی که مورد آزمون قرار گرفت و موفق شد 98 درصد کتابی را که خوانده بود، به یاد بیاورد، به هوش وی ایمان آورده شد.

 

کتاب

بعد از آزمایش هایی که روی پیک انجام شده بود، مشخص شد او بدون جسم پینه – رشته های عصبی که دو نیمکره مغز را به هم متصل می کند، به دنیا آمده بود که دلیل خواندن مجزای او با چشم هایش را اثبات می کرد.

گفتنی است؛ فیلم «مرد بارانی» با هنرنمایی تام کروز و داستین هافمن از روی زندگی کیم پیک ساخته شده بود.

مرد معلول رکورددار سریع ترین خواننده کتاب جهان + عکس

مرد معلول رکورددار سریع ترین خواننده کتاب جهان + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از جام جم آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف