نمناک اخبارجامعه خوانندگی زنان در کنسرت عمومی قزوین!!
زنان خواننده ، خوانندگی زنان در ایران
در اقدامی باور نکردنی و شگفت آور کنسرت گروه همنوازان حصار با حضور چهار خواننده زن و بدون خواننده مرد برای عموم مردم اعم از زن و مرد در قزوین اجرا شد.
تاریخ انتشار : 25 مهر 1392

در اقدام شگفت آور و تأسف انگیز دیگری از سوی برخی متولیان فرهنگی شهر قزوین سه شنبه شب کنسرت گروه همنوازان حصار با حضور چهار خواننده زن و بدون خواننده مرد در سالن شهید رجایی تربیت معلم قزوین و برای عموم مردم اعم از زن و مرد اجرا شد.

این کنسرت بدون هیچگونه تبلیغات پیش از اجرا و جلوگیری از عکاسی از این محفل شبانه در حالی برگزار شد که به نظر می رسد تنش های ایجاد شده پس از کنسرت فرزاد فرزین در قزوین موجب اعمال چنین محدودیت های رسانه ای برای آن بوده است.
 
کنسرت هم نوازان حصار به مدت یک شب و هم زمان با روز عرفه در سالن شهید رجایی تربیت معلم قزوین با بلیت های 15 هزار تومان، 20 هزار تومان و 30 هزار تومان با فروش در محل برگزاری، کنسرت اجرا شد و در محل اجرا نیز تمام صندلی های این سالن تقریباً پر بود. سؤالی که مطرح است این است که اگر این کنسرت دارای مجوز بوده و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز پاسخگوی برگزاری آن است دلایل ایجاد محدودیت های به وجود آمده برای رسانه ها چیست و اگر این کنسرت نباید برگزار می شد دلیل برگزاری آن چه بوده است.
 
یادآور می شود پیش از این امام جمعه آبیک نیز در گفت وگو با خبرنگار فارس از برگزاری کنسرت هایی که با ایجاد اختلاط دختر و پسر در قزوین است، مخالفت کرده بود.
 
همچنین هیئت های مذهبی قزوین نیز پیش از این بیانیه ای را در اعتراض به برگزاری نامناسب کنسرت ها در قزوین منتشر کرده و تعدادی از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران نیز در گفت وگو با خبرنگار فارس از برگزاری کنسرت های اینچنینی در قزوین اظهار نارضایتی کرده بودند.
 
لازم به ذکر است فایل صوتی کنسرت یاد شده در خبرگزاری فارس محفوظ است.

خوانندگی زنان در کنسرت عمومی قزوین!!

خوانندگی زنان در کنسرت عمومی قزوین!!
: امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از farsnews.ir
این مطلب مفید بود ؟
8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف