نمناک سرگرمیگوناگون بهاره زنجانی خواهر بابک زنجانی + عکس
خواهر بابک زنجانی ، بابک زنجانی
در این مطلب عکسی از بهاره زنجانی خواهر بابک زنجانی را مشاهده می کنید.
تاریخ انتشار : 20 آبان 1394

 خواهر بابک زنجانی در دادگاه

رضا نجفی در ادامه طرح برخی موارد مندرج در کیفرخواست بابک زنجانی به نامه هایی که متهم به خواهرش می داد اشاره کرد و افزود:بهاره زنجانی پس از افشای ماجرای تبادل نامه های برادرش از زندان به بیرون دستگیر شد.

خواهر بابک زنجانی


گفتنی است، قاضی صلواتی پس از پایان اظهارات نماینده دادستان در هفتمین جلسه دادگاه علنی بابک زنجانی افزود:ماموری که در زندان نامه های بابک زنجانی را به خواهرش ارسال می کرده در حال حاضر بازداشت شده است.

لازم به ذکر است در رابطه با عکس بکارگرفته شده در خبر، برخی می گویند وی یکی دیگر از خواهران زنجانی است و احتمالا مقصد نامه های دیگر اوست!


بازداشت خواهران «ب.ز» تکذیب شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ روز گذشته و در جریان هفتمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات بابک زنجانی متهم ردیف اول پروده فساد نفتی،  نجفی نماینده دادستان تهران به افشای ماجرای تبادل نامه های این متهم از زندان به بیرون از سوی خواهرش بابک زنجانی پرداخت.  

 نجفی در ارتباط با دستورات زنجانی از زندان به همکاران خودش تصریح کرد:جدولی توسط وی از زندان طراحی شد جدولی که می خواست منشا پول 15 میلیارد را نشان دهد که بابک زنجانی از زندان طی نامه ای به خواهرش گفت:دیگر با (چ) ارتباط نگیرید و (م) ایمیل را طبق روال هر 15 روز یکبار به وزارت اطلاعات ارسال کند و ایمیل را در DRAFT قرار دهد و به همین شکل جدول را برای هر تاریخ مشخص برای شرکت آی وان تهیه کند که آنها بدانند (م) با بازپرس ارتباط دارد و از جدول و پرینت هیچ اطلاعی ندارد. 

 نماینده دادستان تصریح کرد:در ذیل جدولی که مجدداَ تهیه می شود زنجانی به (چ) و (م) قید می کند که متأسفم در این شرایط شما نیز درگیر شده اید، جدول ضمیمه انتخاب من است و آن را تکمیل و ارسال کنید، مطالب را از 1 تا 15 پر کنید و غلط دیکته ای نداشته باشید، از شماره 1 تا 15 مبالغ شرکت آی وان را وارد کنید یعنی 4600 مورد را اضافه کنید، تاریخ را مرتب کنید تا تاریخ های من در لابه لای تاریخ های آی وان بنشیند. 

 نجفی ادامه داد:(چ) اعلام کرد که فایل را پرینت گرفتم و برای افرادی که زنجانی خواسته بود ارائه کردم و پس از بازداشت زنجانی پانزدهم هر ماه برای بازپرس پرینت هم ارائه می کردم و گزارش به صورت اتوماتیک نمی آمد بلکه پانزدهم هر ماه آن را آماده و در DRAFT می گذاشتیم.  

نماینده دادستان:خواهر زنجانی گفت شخصی به نام (ف) نامه هایی برایم می آورد   

نماینده دادستان در ادامه به اظهارات خواهر متهم نفتی اشاره کرد و گفت:از وی سوال شد بگویید شخصی که در زمان دستگیری در کنار شما بوده چه کسی است؟ وی پاسخ داد:شخصی به نام (ف) گاهی از زندان برایم نامه می آورد و تعداد دقیق نامه ها را نمی دانم؛ اما به طور کلی 10 نامه به من دادند که اکثر نامه ها پیگیری کارهایی بود که باید انجام می شد.   

نجفی ادامه داد:از خواهر متهم نفتی سوال شد که پرینت آی وان چطور ارسال شد؟ که وی گفت:نامه آی وان خطاب به من نبود و فقط از طریق شرکت قابل انجام بود و خارج از سیستم شرکت قابل انجام نبود، خانم (چ) گفته بود که زنجانی گفته جدول را باید در سایتش بگذارند و آن را آپدیت کنند و فقط می دانم هر ماه باید در سایت قرار می گرفت.  

خواهران بابک زنجانی امروز در دادگاه حضور داشتند  

پس از این اظهارات نماینده دادستان تهران خبری مبنی بر بازداشت «ب.ز» یکی از خواهران بابک زنجانی پس از برگزاری هفتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده متهم نفتی در فضای مجازی منتشر شد و این در حالیست که امروز هر دو خواهر متهم نفتی همچون جلسات قبل در دادگاه حضور دارند.  

بر این اساس مشخص می شود این خبر کذب بوده و صحت ندارد و بنابر اظهارات دیروز نماینده دادستان تهران خبر بازداشت خواهر بابک زنجانی به مدت های قبل و در جهت تکمیل تحقیقات این پرونده برمی گردد و به دیروز مربوط نمی شود. 

بهاره زنجانی خواهر بابک زنجانی + عکس

بهاره زنجانی خواهر بابک زنجانی + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 24
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 20 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف