نمناک ورزشفوتبال خواهش عجیب علیرضا حقیقی از عادل فردوسی پور!
علیرضا حقیقی ، خداحافظی علیرضا حقیقی
علیرضا حقیقی دروازه بان اول تیم ملی ایران پس از بازی ایران و ژاپن حاضر به گفت و گو با خبرنگار برنامه نود نشد.
تاریخ انتشار : 22 مهر 1394

خواهش علیرضا حقیقی از عادل فردوسی پور

بعد از تساوی ایران برابر ژاپن و توقف ملی پوشان کشورمان روی اشتباه حقیقی، این دروازه بان با خبرنگار نود مصاحبه نکرد.

 
علیرضا حقیقی به خبرنگار نود گفت:«خواهشا به عادل بگویید دیگر اسم من را در برنامه ش نیاورد.»
 
فردوسی پور در تحلیل گل های خورده یکسان ایران برابر عمان، عراق و حتی سوئد، علیرضا حقیقی را یکی از مقصران گل های خورده ایران معرفی کرد. این حرکت برای حقیقی خوشایند نبوده و با مصاحبه نکردن برابر دوربین نود، موضع خود را نشان داد.
 
 

علیرضا حقیقی :اشتباهم را قبول دارم

علیرضا حقیقی پس از تساوی یک بر یک ایران و ژاپن در ورزشگاه آزادی اظهار کرد:عملکرد خوبی در این بازی داشتیم و من هم قول می دهم در بازی های آینده چنین اشتباهاتی نکنم. دروازه بان های بزرگ هم اشتباه می کنند و سعی می کنم با تمرین های بیشتر دیگر این اشتباهات را انجام ندهم. قبول دارم که در این بازی اشتباه کردم.
 
او اضافه کرد:بازی خیلی خوبی انجام دادیم و سر تر از ژاپن بودیم. در نیمه دوم هم که می توانستیم گل های بیشتری را به ثمر برسانیم.
 
سنگربان تیم ملی درباره عملکرد خودش در این بازی گفت:من نباید درباره عملکرد خودم صحبت کنم. همه دروازه بان ها اشتباه می کنند و این بازی تمام شده و دیگر به آن فکر نمی کنم.
 
حقیقی درباره بازی با عمان نیز خاطرنشان کرد:بازی با عمان شرایط خاص خودش را داشت و ما نتوانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم. دیدید که در بازی با ژاپن چقدر خوب بازی کردیم و مطمئنا در بازی برگشت با عمان جبران می کنیم.
 
او درباره درگذشت هادی نوروزی گفت:بسیار ناراحت شدم و هنوز هم باور نکرده ام که او در کنار ما نیست. امیدوارم همه انسان ها در زمانی که زنده هستیم قدر یکدیگر را بدانیم.

خواهش عجیب علیرضا حقیقی از عادل فردوسی پور!

خواهش عجیب علیرضا حقیقی از عادل فردوسی پور!
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 29
برگرفته از خبر آنلاین ، ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 17 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف