نمناک سرگرمیاتومبیل خودروهای پرنده به پرواز در می آیند + عکس
خودروهای پرنده ، شركت اوبر
فرار از ترافیک در شهرهای بزرگ همیشه یک رویا بوده است.محققان یک شرکت در تلاش برای ساخت خودروهای پرنده هستند که می توانند خیلی ها را از ترافیک نجات دهند.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1395
بازدید : 1,035 نفر

خودروهای پرنده ساخته می شوند

یک شرکت جابه جایی مسافر بین المللی به تازگی خبر داده که در حال برنامه ریزی برای ورود ناوگان خودرو های هوایی به سیستم خود در 10 سال آینده است.

شرکت "اوبر" در گزارش نزدیک به 100 صفحه ای که به تازگی منتشر کرده گفته که با توجه به این که در یک دهه آینده احتمالاخودرو های پرنده ساخته می شوند برنامه ریزی هایی را انجام داده که با این خودروها نیز به ارایه سرویس جا به جایی مسافر بپردازد.

البته "اوبر" تصمیم نداشته که ماشین پرنده بسازد اما با نظر به این که کمپانی تسلا موتورز و چند کمپانی دیگر در حال کار کردن روی طرح ماشین پرنده هستند، اوبر پیش بینی کرده که به زودی این خودروها ساخته و روانه بازار می شوند.

خودروهای پرنده
خودروهای پرنده

به عقیده یک کارشناس حوزه هوایی چنین سرویس هایی باید بسیار گران باشد چرا که علاوه بر قیمت گزاف خودروی پرنده هرکسی هم نمی تواند پشت فرمان این خودروها بنشیند

بلکه باید فرد آموزش هایی خلبانی را حتما دیده باشد.

خودروهای پرنده

ساخت خودروهای پرنده

خودروهای پرنده به پرواز در می آیند + عکس

خودروهای پرنده به پرواز در می آیند + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبر نگاران-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف