بوگاتی

تنها بوگاتی جهان را شاهزاده سعودی خرید

تاریخ انتشار : 30 مرداد 1395کد مطلب : 35300زمان مطالعه : 2 دقیقه
ماشین یک شاهزاده سعودی نوعی از بوگاتی کایرون است که گویا از این ماشین دیگر در جهان وجود ندارد .

ماشین بوگاتی شاهزاده سعودی

تنها بوگاتی جهان زیر پای شاهزاده سعودی است , عکس این ماشین که لنگه اش در جهان وجود ندارد را در ادامه مشاهده کنید که در کن دیده شده است.

به نظر می رسد هیچ خودرویی شبیه این اتومبیل در جهان وجود ندارد و توسعه های زیادی روی این ابرخودرو برای اولین خریدار این مدل صورت گرفته و همچنان ادامه دارد.

این بوگاتی کایرون اخیرا توسط یک شاهزاده سعودی خریداری شده است برای اولین بار در شهر کن درجنوب فرانسه به صورت عمومی برای علاقه مندان به خودرو به نمایش درآمد.
این مدل از کایرون پس از نمایش اولیه در نمایشگاه خودرویی ژنو در ماه مارس گذشته طرفداران زیادی پیدا کرد و یکی از صفحات ثبت نام این خودرو در همان زمان توسط یکی از شاهزادگان سعودی پر شد.


نمایش رسمی خودروی منحصربه فرد شاهزاده سعودی در کن

بوگاتی

تنها بوگاتی کایرون جهان

 

تشخیص این مدل برای مالکان دیگر کایرون نیز سخت است. از طرفی این خودرو به شکل انکارناپذیری معرف حرکت جاده ای است.

با وجود تفاوت های بسیار زیاد با ویرون، به راحتی می توان یک بوگاتی را در زیر طراحی پیچیده و متفاوت آن تشخیص داد. این تشخیص را مدیون جلو پنجره نعل شکل و خطوط دایره وار جانبی آن هستید که در زبان طراحی بوگاتی تعریف شده است.

با وجود اینکه این خودرو یکی از معدود مدل های جهان با این حجم از گزینه ها و امکانات است، شاهزاده بدرابن سعود مالک یکی از همان مدل های مفهومی بوگاتی گرن توریسمویی است که سال گذشته در نمایشگاه خودرویی به نمایش درآمد.

تنها بوگاتی جهان را شاهزاده سعودی خرید

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
وبگردی