نمناک اخبارجامعه رونمایی از خودروی دوربین دار پلیس راهور + تصاویر
خودروی دوربین دار پلیس ، رونمایی از خودروی دوربین دار پلیس
از خودروی دوربین دار پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی رونمایی شد. سرعت بالا، دقت و احتمال خطای نزدیک به صفر از ویژگی های این خودروی دوربین دار است.
تاریخ انتشار : 20 آبان 1394

رونمایی از خودروی دوربین دار

استفاده از تکنولوژی های جدید در راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی کمک به سزایی در کنترل و جلوگیری از تخلفات کرده است. خودروی دوربین دار پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی هم یکی از این تکنولوژی های جدید است که به کمک نیروهای پلیس می آید و در صورت مفید واقع شدن به تولید انبوه خواهد رسید.

صبح دیروز در حاشیه دومین نشست فصلی روسا و مدیران پلیس راهور ناجا، از خودروی کنترل مکانیزه پارک حاشیه ای و تخلفات ساکن با حضور سردار حسین اشتری فرمانده ناجا و سردار مهری، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی رونمایی شد.

سردار اشتری درباره این خودرو گفت:در حال حاضر چند دستگاه از این خودرو به شکل پایلوت فعالیت خود را آغاز کرده و اقدام به تصویربرداری و ثبت تخلفات ساکن خواهد کرد. این خودرو مجهز به دستگاه ایست سنج در قسمت سمت راست خود است و می تواند اطلاعات را با دستگاه ایست سنج کنار خیابان تطبیق داده و چند تخلف دیگر را رصد و به مرکز منتقل می کند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه سرعت بالا، دقت و احتمال خطای نزدیک به صفر از ویژگی های این دستگاه است گفت:اگرچه این دستگاه به شکل پایلوت فعالیت خود را آغاز کرده و در آینده درصورت رضایت بخش بودن عملکرد به تولید انبوه خواهد رسید اما تخلفاتی که به وسیله این دستگاه ثبت شود، اعمال خواهد شد.

همچنین در ادامه از خودروی جدید مزدا 3 پلیس راهنمایی و رانندگی نیز رونمایی شد که به گفته سردار اشتری بناست که در صورت رضایت بخش بودن عملکردش جایگزین برخی دیگر از خودروهای داخلی پلیس شود.

از خودروی دوربین دار پلیس رونمایی شد

خودروی دوربین دار پلیس راهنمایی و رانندگی را ببینید

رونمایی از خودروی دوربین دار پلیس راهنمایی و رانندگی

 

رونمایی از خودروی دوربین دار پلیس راهور + تصاویر

رونمایی از خودروی دوربین دار پلیس راهور + تصاویر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 16
برگرفته از ایسنا -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 8 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف