مزدا
خودروساز ژاپنی مزدا از محصول جدید و دونفره خود (MX-5 Speedster) رونمایی کرد که بسیار پیشرفته و خاص می باشد.

خودروی زیبا و دو نفره مزدا رونمایی شد

امروزه دیگر خودروهای روباز، تنها مختص به قشر پولدار نبوده و بسیاری از شرکت های بزرگ تولید کننده خودرو در دنیا مدل های روباز متعددی را با قیمت های مناسب برای خریداران متوسط در نظر گرفته اند.

بسیاری از این خودروهای روباز با قیمت مناسب طرفداران زیادی پیدا کرده اند و مشتریان زیادی آن ها را به عنوان گزینه ای مناسب برای خرید یک خودروی جدید در نظر می گیرند.خودروساز ژاپنی مزدا از محصول جدید و دونفره خود (MX-5 Speedster) رونمایی کرد که بسیار پیشرفته و خاص می باشد.

 مزدا

خودروی دونفره کروک مزدا

مزدا در فستیوال گود وود امسال از نسخه ی خاصی از مدل MX-5 با نام MX-5 آیکون اسپشیال ادیشن رونمایی خواهد کرد. این مدل از مجموعه ی انتقال نیروی SE-L NAV استفاده می کند و پیش بینی می شود که با تجهیر به نسل چهارم پیشرانه های اسکای اکتیو مزدا توجه بسیاری را به خود جلب کند.

در بخش تغییرات ظاهری، مزدا MX-5 آیکون با دو رنگ مشکی میکا و سفید کریستالی و به همراه بهینه سازی هایی در بخش تجهیزات و ظاهر نسبت به مدل قبلی عرضه خواهد شد.

 مزدا

رونمایی از مدل جدید خودروی مزدا

نکته ای که در نمای ظاهری این خودرو بیش از هر چیزی توجه را به خود جلب می کند، رنگ قرمز آینه های جانبی، بالچه ی عقب و نوار دور بدنه است. دیگر جذابیت های ظاهری این مدل را نیز رینگ های زیبای 16 اینچی مستحکم و همچنین تودوزی چرم داخل کابین تشکیل می دهند.

در فستیوال گود وود امسال، بازدیدکنندگان شاهد رونمایی از این خودرو به همراه موسیقی زنده خواهند بود، ضمن اینکه در این رویداد مدل های قبلی MX-5، مدل جدید MX-5 RF Plus، مزدا MX-5 Speedster و خودروی مغهومی اسپایدر نیز به نمایش در خواهند آمد.

 مزدا

رونمایی از مدل جدید خودروی مزدا

مزدا MX-5 RF پس از رونمایی رسمی در سال آینده به تولید خواهد رسید. بد نیست بدانید که تولید این مدل محدود خواهد بود، بنابراین اگر قصد سفارش آن را دارید بهتر هر چه زودتر برای پیش فروش آن اقدام کنید.

رو نمایی از خودروی دونفره کروک مزدا + تصاویر

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از مشرق نیوز - / ل
برچسب :
نظرات
وبگردی