نمناک سرگرمیاتومبیل خودروی عجیب با تلفیق چند مدل طراحی خودرو
خودروی عجیب ، میتسوبیشی لنسر
خودروی عجیب که در ابتدا یک میتسوبیشی لنسر بوده است سپس دماغه و بخش جلویی آن با الهام از لامبورگینی وننو و قسمت عقبی با الهام از فراری 458 طراحی شده است.

تلفیق خودروی عجیب با میتسوبیشی لنسر، لامبورگینی و فراری

در اینجا قصد معرفی خودروی بسیار عجیبی را داریم. ماشینی که در ابتدا یک میتسوبیشی لنسر بوده است اما سپس دماغه و بخش جلویی آن با الهام از لامبورگینی وننو و قسمت عقبی با الهام از فراری 458 طراحی شده است! حال این خودروی عجیب را چه بنامیم؟ میتسوگینی لنسراری یا میتسوراری لنسرگینی؟! نام آن هرچه که باشد در جلو و عقب نمایی بسیار عجیب پیدا کرده است.

خودروی عجیب

اما به همراه تصاویر این خودرو، هیچ اطلاعات دیگری منتشر نشده است ولی خطوط جانبی و درها و پنجره های آن نشان می دهند که این نمونهٔ عجیب بر اساس نسل پنجم لنسر متعلق به اواخر دههٔ 90 تا اوایل دههٔ 2000 ساخته شده است. همچنین فرمان آن هم در سمت راست قرار دارد که از این می توان نتیجه گرفت این لنسر تغییر شکل یافته ممکن است در انگلستان یا استرالیا قرار داشته باشد.

خودروی عجیب

خودروی عجیب با تلفیق چند مدل طراحی خودرو

خودروی عجیب با تلفیق چند مدل طراحی خودرو
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از پدال-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف