بررسی افزایش قیمت خودروی پراید در مجلس

تاریخ انتشار : 12 مرداد 1396کد مطلب : 54093زمان مطالعه : 1 دقیقه
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس از بررسی دلیل افزایش قیمت خودروی پراید و برخی دیگر از خودروها در مجلس خبر داده است.

بررسی افزایش قیمت خودروی پراید در مجلس

 
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس از بررسی دلیل افزایش خودروها در کمیسیون متبوعش خبر داد. حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت وگویی، با اشاره به افزایش قیمت خودرو های«پراید»، «تیبا» و «ال 90»، اظهار داشت:افزایش قیمت در این محصولات با تأیید شورای رقابت بوده است.
وی افزود:با توجه به اینکه کیفیت این خودرو ها همان کیفیت گذشته است و ارتقاء نیافته و وضعیت اقتصادی جامعه هم خوب نیست، لذا نباید این افزایش قیمت صورت می گرفت.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس با تاکید بر اینکه هرگونه افزایش قیمت در این خودرو ها باید براساس افزایش سطح کیفیت آنها باشد، گفت:افزایش قیمت این 3 خودرو که به تازگی اعلام شده، متناسب با کیفیت آنها نیست. 
 
 خودروی پراید

بررسی دلیل افزایش قیمت برخی خودروها 

حجت الاسلام حسینی کیا افزود:اگر مسئولان دولتی احساس می کنند با شرایط فعلی تولید، خودروسازان ضرر می کنند و نیاز به کمک و مساعدت دارند، دولت این ضرر را باید از منابع دیگری تامین کند، نه اینکه از جیب مردم ضرر خودروسازان را جبران کند.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس تصریح کرد:اعضای کمیسیون صنایع مجلس به عنوان کمیسیون تخصصی موضوع افزایش قیمت خودرو ها را با حضور مسئولان ذیربط بررسی می کنند.

بررسی افزایش قیمت خودروی پراید در مجلس

2.912
این مطلب مفید بود ؟75
برگرفته از تسنیم/ی
نظرات
وبگردی