نمناک اخباراقتصاد بررسی افزایش قیمت خودروی پراید در مجلس
خودروی پراید ، قیمت خودروی پراید
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس از بررسی دلیل افزایش قیمت خودروی پراید و برخی دیگر از خودروها در مجلس خبر داده است.
تاریخ انتشار : 12 مرداد 1396

بررسی افزایش قیمت خودروی پراید در مجلس

 
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس از بررسی دلیل افزایش خودروها در کمیسیون متبوعش خبر داد. حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت وگویی، با اشاره به افزایش قیمت خودرو های«پراید»، «تیبا» و «ال 90»، اظهار داشت:افزایش قیمت در این محصولات با تأیید شورای رقابت بوده است.
وی افزود:با توجه به اینکه کیفیت این خودرو ها همان کیفیت گذشته است و ارتقاء نیافته و وضعیت اقتصادی جامعه هم خوب نیست، لذا نباید این افزایش قیمت صورت می گرفت.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس با تاکید بر اینکه هرگونه افزایش قیمت در این خودرو ها باید براساس افزایش سطح کیفیت آنها باشد، گفت:افزایش قیمت این 3 خودرو که به تازگی اعلام شده، متناسب با کیفیت آنها نیست. 
 
 خودروی پراید

بررسی دلیل افزایش قیمت برخی خودروها 

حجت الاسلام حسینی کیا افزود:اگر مسئولان دولتی احساس می کنند با شرایط فعلی تولید، خودروسازان ضرر می کنند و نیاز به کمک و مساعدت دارند، دولت این ضرر را باید از منابع دیگری تامین کند، نه اینکه از جیب مردم ضرر خودروسازان را جبران کند.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس تصریح کرد:اعضای کمیسیون صنایع مجلس به عنوان کمیسیون تخصصی موضوع افزایش قیمت خودرو ها را با حضور مسئولان ذیربط بررسی می کنند.

بررسی افزایش قیمت خودروی پراید در مجلس

بررسی افزایش قیمت خودروی پراید در مجلس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 10
برگرفته از تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف