نمناک اخبارحوادث نقص فنی خودروی پلیس راهور جان کارمندش را گرفت!
پلیس راهور ، خودروی پلیس راهور
در ساعت 10:5 صبح امروز یک دستگاه بنز پلیس راهنمایی و رانندگی در حال حرکت از مسیر غرب به شرق بلوار "شقایق" در منطقه 19 تهران بود که ناگهان از مسیر خود منحرف شده و پس از برخورد با تیر برق واژگون شده و آتش گرفت.علت حادثه نقص فنی خودرو اعلام شده است.

نقص فنی خودروی پلیس راهور جان کارمندش را گرفت!

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از واژگونی و حریق مرگبار یک دستگاه بنز پلیس راهنمایی و رانندگی در جنوب تهران خبر داد.

 

سرهنگ حسن عابدی در گفت وگو با خبرنگار «انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دراین باره، اظها رکرد:در ساعت 10:5 صبح امروز یک دستگاه بنز پلیس راهنمایی و رانندگی در حال حرکت از مسیر غرب به شرق بلوار "شقایق" در محدوده خلازیل واقع در منطقه 19 تهران بود که ناگهان از مسیر خود منحرف شده و پس از برخورد با تیر برق واژگون شده و آتش گرفت.

حادثه

*عکس تزئینی است*

 

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ا ضافه کرد :راننده بنز که از کارمندان پلیس راهور بود در دم جان خود را از دست داد.

 

عابدی درباره علت این حادثه به ایسنا گفت:بررسی اولیه کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی حاکی از این بود که ترکیدگی لاستیک جلو و نقص فنی علت این حادثه بوده است.

 

به گفته وی این نخستین حادثه منجر به فوت در سر صحنه تصادفات در پایتخت است که امسال رخ داده است، اما آمار نهایی در این خصوص را پزشکی اعلام خواهد کرد.

نقص فنی خودروی پلیس راهور جان کارمندش را گرفت!

نقص فنی خودروی پلیس راهور جان کارمندش را گرفت!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از ایسنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف