نمناک اخبارسیاست خودروی تشریفات پوتین قویتر است یا ترامپ؟ + عکس
خودروی پوتین و ترامپ ، خودروی تشریفات پوتین
مجله نیوزویک به مقایسه خودروی پوتین و ترامپ پرداخته و ماشین تشریفاتی روسای جمهور آمریکا و روسیه را از ابعاد مختلف و بسیار دقیق مورد بررسی قرار داده است.
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1397
بازدید : 3,979 نفر

مقایسه خودروی پوتین و ترامپ

باشگاه خبرنگاران: مقایسه لیموزین ساخت کادیلاک دونالد ترامپ و خودروی پروژه کارتژ متعلق به رئیس جمهور روسیه، سوژه ای داغ برای مجله معروف نیوزویک شد. این مجله خودروی تشریفاتی هر دو شخص سیاسی مذکور را از ابعاد مختلف بسیار دقیق مورد بررسی قرار داد و نتیجه آن را اعلام کرد.

طبق بررسی های انجام شده، خودروی پوتین که شبیه لیموزین بریتانیایی "Rolls Royce Phantom و Rolls Royce Ghost " است از لحاظ موتور نسبت به خودروی ترامپ قوی تر است. علت این برتری مجهز بودن به موتور "V12" است که از "V8" کادیلاک آمریکایی ترامپ پرقدرت تر است.

ماشین تشریفاتی پوتین و ترامپ

ماشین تشریفاتی پوتین و ترامپ

اما خودروی ترامپ چه ویژگی بارزی دارد؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت، ادامه تحقیقات نشان داد تنها مزیت ماشین رئیس جمهور آمریکا یک و نیم تن سنگین تر بودن از خودروی پوتین است.

گفتنی است؛ مطلب منتشر شده توسط این مجله بسیار مورد توجه علاقه مندان در زمینه خودرو قرار گرفته است که هر کدام دیدگاه متفاوتی در این باره دارند.

انتهای پیام/م

مقایسه و تفاوت های خودروی تشریفات پوتین و ترامپ

خودروی تشریفات پوتین قویتر است یا ترامپ؟ + عکس
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف