خودرو تویوتا فورچونر 2016
تویوتا فورچونر مدل 2016 یکی دیگر از خودروهای جان سخت و قدرتمندی است که در اوایل آبان ماه به فروش خواهد رسید در ادامه اطلاعاتی از ویژگی های این خودرو را ملاحظه می کنید.

خودروی قدرتمند و سریع تویوتا فورچیونر مدل 2016 ساخت کشور ژاپن می باشد،تویوتا فورچونر 2016 طبق گفته ی سازنده یک 4WD «واقعی» و «واقعاً جان سخت» معرفی شده است، با تقسیم به سه مدل GX، GXL و Crusade در اوایل آبان ماه در استرالیا به فروش خواهد رسید.

موتور هر سه مدل فورچونر سال 2016، «چهار سیلندر تزریق مستقیم سوخت توربو» خواهد بود که حجمی معادل 2/8 لیتر خواهد داشت، همچنین این موتور 450 نیوتن متری (گشتاور) توسط 175 اسب بخار به جولان در سخت ترین شرایط خواهد پرداخت.

تویوتا فورچونر

اگر هنوز در مورد قدرت این 4WD شک دارید، شاید اشاره به توانایی بکسل کردن حداکثر 3 تن در حالت دنده ی دستی و 2/8 تن در حالت دنده ی اتومات، شک و تردید شما را از بین ببرد؛ این خودرو که از 6 دنده ی دستی و اتوماتیک بهره خواهد برد، با تجهیز شدن به سیستم کنترل بکسل، از خودرو و یا کابینی که توسط گیره به سیم بکسل وصل شده اند در برابر هرگونه باد مخالف، دست انداز و دور زدن های سریع و خشک محافظت خواهد کرد.

فورچونر 2016 نیز مانند جیپ ویلیز 1942 تنها از سیستم «چهار چرخ متحرک موقت» بهره خواهد برد که این حالت قابل تنظیم به 4WD High و 4WD Low نیز خواهد بود؛ تمام این ها برای تضمین قدرت و پایداری این خودرو در طی مسافت های طولانی و پر فراز و نشیب آف-رود کافی به نظر می رسند!

تویوتا فورچونر

سیستم تعلیق این خودرو نیز برای انطباق خود با قوانین سخت و محکم استرالیا، از تعلیق دوجناقی در جلوی خودرو و همین طور تعلیق Multi-link در عقب آن بهره خواهد برد؛ سیستم تعلیقی که طبق گفته ی سازنده باعث بهبود فرمان پذیری و راحت و لذت بخش تر شدن تجربه ی رانندگی خواهد شد.

تویوتا فورچونر

امکانات پیش فرض این خودرو عبارت اند از:دوربین عقب، 7 کیسه ی هوا، سیستم کمکی جلوگیری از عقب رفتن خودرو هنگام استارت در سراشیبی، سیستم هشدار اضطراری به راننده های اطراف، تهویه ی مطبوع برای سرنشین های عقب و جلو، صفحه ی تاچ بزرگ برای کنترل موسیقی و دیگر موارد، سیستم Toyota Link، پله های کمکی در طرفین خودرو، چرخ های 17 اینچی و محفظه ی سرد و گرم نگه داشتن غذا و نوشیدنی.

تویوتا فورچونر

دو مدل دیگر این خودرو نیز با بهره بردن از باربند، چراغ های مه شکن، سنسور عقب برای پارک کردن، سیستم ورود به خودرو و استارت زدن بدون نیاز به کلید، سیستم کمکی پایین آمدن از سراشیبی، چراغ های b-LED و چراغ روز، درِ عقب برقی و در آخر چرخ های 18 اینچی، انتخاب های گران قیمت تری هستند که در اختیار خریداران قرار خواهند گرفت.

مشخصات خودرو تویوتا فورچونر 2016 + تصاویر

4.7107
این مطلب مفید بود ؟1007
برگرفته از عصر ایران-اروند پلاک - / ل
نظرات
وبگردی