نمناک اخبارجامعه خودرو جدید پلیس راهور تهران
خودرو پلیس ، ماشین پلیس
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از برنامه ریزی برای جایگزینی دو خودروی خارجی به جای خودروهای فرسوده 206 و بنز فعلی پلیس راهور در سال آینده خبر داد.
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1393

سردار سید تیمور حسینی با اشاره به برنامه ریزی انجام شده در پلیس راهور تهران بزرگ برای تغییر ناوگان پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت اظهار داشت:به امید خداوند در نظر داریم برای سال 94، ناوگان راهنمایی و رانندگی پایتخت را مورد نوسازی قرار دهیم و بخش قابل توجهی از خودروهای فرسوده موجود را از رده خارج کنیم.
 

پلیس راهور


رئیس پلیس راهور پایتخت در ادامه با بیان مدل خودورهای فرسوده ای که قرار است از رده خارج شود، گفت:در حال حاضر تعدادی از خودروهای پژو 206 و بنزهای پلیس، جزو خودروهای فرسوده ناوگان حمل و نقل پلیس راهور پایتخت محسوب می شوند که با توجه به برنامه ریزی انجام شده برای سال 94، این خودروها از رده خارج خواهند شد.
وی با اشاره به نوع خودروهای جایگزین خاطرنشان کرد:در حال حاضر و با توجه به بررسی های انجام شده، قرار است دو خودروی خارجی را جایگزین خودروهای پژو 206 و بنز فرسوده کنیم که امیدواریم بتوانیم برای این دو برند به تصمیم گیری نهایی برسیم ولی در صورت عدم موفقیت برای جایگزینی این دو برند خارجی، بهترین خودروی تولید داخل را جایگزین خودروهای فرسوده فعلی خواهیم کرد.
حسینی در پایان خاطرنشان کرد که در صورت عدم موفقیت برای جایگزین کردن خودروهای خارجی، قطعاً خودروی انتخابی داخلی، خودروی سمند نخواهد بود.

خودرو جدید پلیس راهور تهران

خودرو جدید پلیس راهور تهران
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 40
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 14 26
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف