نمناک سرگرمیاتومبیل مشخصات فنی و عکس های میتسوبیشی جدید
میتسوبیشی ، خودرو میتسوبیشی
خودروی جدید و متفاوت میتسوبیشی ظاهری قوی و مستحکم دارد و می تواند 7 سرنشین را در خود جای دهد.

معرفی خودروی جدید میتسوبیشی شاسی بلند

با اینکه میتسوبیشی هنوز برای این خودرو نامی انتخاب و ثبت نکرده است، اما این در حالیست که قصد دارد آن را در نمایشگاه خودرویی اندونزی به نمایش درآورد.

میتسوبیشی اخیرا یک خودروی با ابهت و فوق العاده را آماده کرده که می توان آن را ترکیب یک مینی ون شخصی و شاسی بلند نامید.به نقل از کاراسکوپ، این خودروی حد واسط ظاهری قوی و مستحکم دارد و می تواند 7 سرنشین را در خود جای دهد.

میتسوبیشی

با وجود اینکه اطلاعات زیادی در خصوص این خودرو در دسترس نیست، اما پیش بینی می شود سرنشینان با راحتی زیاد در فضای کابین خواهند نشست.

به احتمال زیاد خودرو به طیف وسیعی از سامانه های کمک راننده مجهز خواهد شد و سامانه اطلاعات و سرگرمی پیشرفته ای در آن به کار خواهد رفت.

میتسوبیشی

ظاهر خودرو از مدل های مفهومی میتسوبیشی گرفته شده که سال های پیش به نمایش درآمده است در نمای جلو خودرو شاهد چراغ های LED ویژه در اطراف جلو پنجره هستیم. از طرفی می توان محافظه کاری همیشگی ژاپنی ها در نمای جانبی خودرو را دید.

سادگی بخش عقبی خودرو در تضاد کامل با عضلانی بودن رخ جلویی ساخته شده است.

میتسوبیشی

این خودرو توان خود را ازموتور 1.5 لیتری بنزینی به دست می آورد و با یک گیربکس دستی یا اتوماتیک هماهنگ است.

میتسوبیشی هنوز برای این خودرو نامی انتخاب و ثبت نکرده است، اما قصد دارد آن را در نمایشگاه خودرویی اندونزی به نمایش درآورد. قرار است این خودرو در کشور اندونزی تولید شود و احتمالا اولین نمونه های آن تا پایان سال جاری وارد بازارهای جهان می شود.

مشخصات فنی و عکس های میتسوبیشی جدید

مشخصات فنی و عکس های میتسوبیشی جدید
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از عصر ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف