نمناک سرگرمیاتومبیل خودرو پورشه 918 طلایی + تصاویر
پورشه ، پورشه 918
در این بخش خودرویی به نام پورشه 918 اسپایدر در عربستان سعودی مشاهده می کنید که به طور شگفت انگیز و خیره کننده با روکشی طلا پوشانده شده است.

عصری که در آن زندگی می کنیم اکثر افراد تمایل به متمایز بودن دارند و همیشه دوست دارند به طور خاص به نظر برسند و در این مقوله فقط ثروتمندان می توانند خود را با رفتارهای عجیب خود انگشت نما کنند.این روزها ثروتمندان برای ایجاد تمایز بین خودروهای گران قیمت خود با سایرین و یا جلب توجه بیشتر،کارهای عجیب و غریبی می کنند همانند پورشه ای  918 اسپایدر که صاحبش سر تا پای آن را با روکشی از طلا پوشانده تا با وجود خاص بودن و قیمت بسیار بالا باز هم خاص و خیره کننده شود.
این خودرو که در عربستان سعودی و در یک هتل دیده شده، از قسمتهای فیبرکربنی در سقف، باله عقب، آینه های جانبی، و فریم شیشه جلو بهره می برد که وزن آن را تا 40 کیلوگرم کاهش داده است.
سایر قسمتهای بدنه با روکشی از طلا پوشش یافته اند تا باعث انگشت نما شدن بیش از پیش صاحب آن گردند.

خودرو پورشه 918

خودرو پورشه 918

بحث طلاپوش کردن خودروها به دوران کنت ها و دوشس ها و لردهای انگلیسی برمی گردد.میزان ثروت اعیان از روی مرکب هایی که سوار می شدند تعیین می شد. شاید دیگر درشکه و کالسکه لوکس مورد استفاده نباشد ولی هنوز هم وسایل حمل و نقل افراد بسیار ثروتمند نمادی از قدرت مالی آنها محسوب می شود.گفتنی است بیشتر خودورهای طلاپوش و جواهرنشان را شیخ نشینان عرب در اختیار دارند.

خودرو پورشه 918 طلایی + تصاویر

خودرو پورشه 918 طلایی + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 41
برگرفته از عصر بانک - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 38 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف