نمناک اخبارحوادث مرگ دلخراش 2 جوان در خودروی آتش گرفته 207 در اتوبان همت
خودرو ، واژگونی خودرو در اتوبان همت
سخنگوی آتش نشانی تهران از وقوع واژگونی و آتش گرفتن یک خودروی پژو 207 خبر داد.
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1396

مرگ دلخراش 2 جوان در خودروی پژو 207 در اتوبان همت

سخنگوی آتش نشانی تهران از وقوع واژگونی و حریق یک خودروی پژو 207 خبر داد و گفت:دو سرنشین این خودرو در میان شعله های آتش جان خود را از دست دادند.
سید جلال ملکی با اعلام خبر واژگونی مرگبار خودرو در بزرگراه شهید همت درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:ساعت 2:34 با مداد امروز حادثه واژگونی خودرو در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت، نرسیده به خروجی یادگار امام به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش نشانان دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه آتش نشانان در کمترین زمان ممکن به محل حادثه رسیدند، خاطرنشان کرد:در محل مشاهده شد یک دستگاه پژو 207 با دو سرنشین مرد جوان به هنگام حرکت به دلیل نامشخصی از مسیر منحرف شده و پس از ورود به حاشیه بزرگراه، برخورد با یک اصله درخت واژگون شده و آتش گرفته است.
وی تصریح کرد:این خودرو هنگام رسیدن آتش نشانان کاملاً شعله ور بود و دو سرنشین آن در وضعیت بسیار خطرناکی در میان شعله های آتش محبوس شده بودند که آتش نشانان همزمان عملیات رهاسازی محبوسان و خاموش کردن آتش را انجام داده و پس از لحظاتی موفق به خارج کردن سرنشینان شدند.
ملکی با بیان اینکه دو سرنشین خودروی پژو 207 از نواحی مختلف بدن دچار سوختگی های شدیدی شده بودند، اظهار کرد:پس از معاینات اولیه مشخص شد هر دو نفر به علت شدت جراحات جان خود را از دست دادند، در نهایت آتش خاموش، خودرو به محل امنی انتقال داده، محل حادثه ایمن سازی و برای بررسی علت به عوامل انتظامی تحویل شد و در ساعت 4:06 بامداد عملیات پایان یافت.

زنده زنده سوختن 2 سرنشین خودرو 207 در اتوبان همت

برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 0 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف