نمناک اخبارحوادث خودسوزی نافرجام زن جوان در بلوار کشاورز تهران
خودسوزی ، خودسوزی نافرجام
خانمی 30 ساله در حوالی بلوار کشاورز تهران اقدام به خودسوزی کرد که با کمک رهگذاران حریق خاموش و وی به بیمارستان منتقل شد.
تاریخ انتشار : 17 مهر 1395

خودسوزی زن جوان تهرانی در بلوار کشاورز

بنا به گفته شاهدان عینی که حاضر به افشای نامشان نشدند، حدود ساعت 10:30 دقیقه امروز خانمی 30 ساله در بلوار کشاورز نزدیک میدان ولیعصر(عج) اقدام به خودسوزی کرد که بلافاصله رهگذاران با اطفای حریق مانع از گستردگی این خودسوزی شدند.
شاهدان گفتند:پس از دقایقی از خاموش کردن آتش با حضور عوامل اورژانس فرد مصدوم برای ادامه مراحل درمانی به بیمارستان منتقل شد.

خودسوزی

خودسوزی خانم 30 ساله تهرانی در بلوار کشاورز

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران در خصوص این حادثه نیز گفت:خانمی 30 ساله که از نواحی مختلف بدن بویژه دست و صورت دچار سوختگی شده بود بعد از انجام اقدامات اولیه درمانی برای رسیدگی کامل پزشکی به بیمارستان شهید مطهری انتقال یافت.
حسن عباسی در این باره اظهارکرد:با توجه به اینکه عوامل اورژانس در وقوع حوادث مختلف ماموریت ارائه خدمات پزشکی و درمانی را دارند، علت بروز این حادثه توسط کارشناسان نیروی انتظامی در دست بررسی است.

خودسوزی نافرجام زن جوان در بلوار کشاورز تهران

خودسوزی نافرجام زن جوان در بلوار کشاورز تهران
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 14
برگرفته از خبرگزاری ایرنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف