نمناک سرگرمیگوناگون مانده حساب نجومی بچه پولدار تهران! + عکس
بچه پولدارهای تهران ، پز دادن بچه پولدارها
این بار خودنمایی بچه پولدارهای تهران به جایی رسیده که با قرار دادن عکسی از مانده حساب بانکی شان فخر فروشی می کنند.در ادامه تصویری از این اتفاق عجیب را ببینید.
بازدید : 5,975 نفر

پز دادن بچه پولدارهای تهرانی با حساب بانکی

این روزها عده ایی از بچه پولدارهای تهرانی با ایجاد صفحه ایی در اینستاگرام و قرار دادن تصاویری از وسائل گران قیمت ماشین های لوکس پارتی های خانگی و … اقدام به خود نمایی می کنند . چنانچه صفحه بچه پولدارهای تهران در سایت اینستاگرام سرو صدای های زیادی در شبکه های اجتماعی به پاکرده و با واکنش های مختلف و اغلب تندی از سوی کاربران ایرانی مواجه شده است.

این بار خود نمایی این قشر به قرار دادن عکسی از حساب بانکی شان رسیده که بسیار عجیب و تاسف بار است.

بچه پولدارهای تهران

پز دادن بچه پولدارهای تهرانی با حساب بانکی

ایده ایجاد پیج بچه پولدارها برا اولین بار در سال 2012 در یکی از صفحات خارجی اینستاگرام شکل گرفت و عده ایی بچه پولدار با عکس گرفتن از وسایل و لوازم شخصی و خانه و ماشین های لوکس خود و قرار دادنشان در آن پیج تا به خودنمایی و فخر فروشی بپردازند . چندی قبل عده ایی از دختر و پسر های پولدار تهرانی به تقلید از آنها با ایجاد صفحه ایی در اینستاگرام و قرار دادن تصاویری از وسائل گران قیمت ماشین های لوکس پارتی های خانگی و … دست زدند .

صفحه "بچه پولدارهای تهران” در سایت اینستاگرام با واکنش های مختلف و اغلب تندی از سوی کاربران ایرانی مواجه شده است. اغلب سوال ها و انتقاداتی که از این صفحه می شود این است که این جوانان از چه راهی ثروتمند شد ه اند که به آن افتخار می کنند. برخی از کاربران نیز نسبت به برخی از تصاویر و همچنین روایت ها از پارتی های شبانه و … که برخی از آنان نیز حالت اغراق آمیز دارد گله کرده اند.

توجه بخش زیادی از کاربران به این صفحه و به اشتراک گذاشتن آن در افکار عمومی موجب شد تا صفحه های اینستاگرام مشابه با نام شهرهای دیگر ایران هم ایجاد شود تا ثروتمندان سایر شهرها هم از بچه پولدارهای تهرانی عقب نمانند.

مانده حساب نجومی بچه پولدار تهران! + عکس

مانده حساب نجومی بچه پولدار تهران! + عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 16
برگرفته از عصرخبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف