نمناک اخبارحوادث جزئیات خودکشی والدین 2 فرزند معلول بخاطر فقر
خودکشی ، خودکشی بخاطر فقر
زن و شوهر جوان به دلیل فقر و نداشتن پول کافی برای گذراندن زندگی با داشتن 2 فرزند معلول دست به خودکشی زدند.
تاریخ انتشار : 5 دی 1394

ماجرای خودکشی والدین دو فرزند معلول

آقای «جان تی س ها» 33 ساله و همسر او خانم «جولیا» 30 ساله آخرین شام خود را به همراه دختر 4 ساله و پسر 6 ساله شان در خانه شان واقع در «بیلینگ شارتس» در سال گذشته خوردند و سپس این دو از دوست خانوادگی خود «جوزف ماشیلوان» خواستند تا از 2 کودک معلولشان نگهداری کند.

چند ساعت بعد آقای «جوزف با دریافت پیامی از دوست خود با نگرانی با پلیس تماس گرفت.

در متن فرستاده شده نوشته شده بود (لطفا به بچه هایم بگو که من عاشقشان هستم) وقتی آقای» جوزف «در ساعت 8 صبح به خانه دوست خود رفت با جسد این زوج رو به رو شد که یک پیام خودکشی در کنار آن ها وجود داشت و از» جوزف «خواسته بودند تا» کریسمس «را با بچه های این زوج جشن بگیرد و از آن ها نگهداری کند.

هنگام رسیدن پلیس به محل جنایت این زوج جان خود را از دست داده بودند به طوری که جسد خانم» جولیا «بر روی تختش و آثار خون بر روی صورتش بود و جسد آقای» جان «که از سقف خانه خود را حلق آویز کرده بود.

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که این زوج به علت فقر و نداشتن پول کافی برای گذراندن زندگی با داشتن 2 فرزند معلول و فشار روانی دست به خودکشی زدند.

خانواده خانم» جولیا «در گزارش خود به پلیس گفتند:از این خبر شوکه شدند و باور نمی کنند که دخترشان که عاشق زندگی و وقت گذراندن با فرزندان خود بود اینگونه به زندگی خود پایان دهد.

جزئیات خودکشی والدین 2 فرزند معلول بخاطر فقر

جزئیات خودکشی والدین 2 فرزند معلول بخاطر فقر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف