نمناک اخبارحوادث خودکشی جوان 24 ساله بعد از چاقو زدن به پسر همسایه
خودکشی ، خودکشی پسر جوان
جوان 24 ساله بعد از چاقو زدن به پسر 11 ساله، خودش را از طبقه سوم پرت کرد و در نهایت جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 1 مرداد 1396

سقوط مرگبار بعد از حمله به پسر همسایه

پسر جوان در اقدامی عجیب پسر 11ساله همسایه شان را با ضربه چاقو زخمی کرد و بعد به زندگی خود پایان داد. کودک در بخش مراقبت های ویژه یکی از بیمارستان های پایتخت بستری است.

بعد از ظهر پنجشنبه 29 تیر امسال یکی از ماموران پلیس تهران با بازپرس سجاد منافی آذر کشیک قتل دادسرای جنایی تماس گرفت و از زخمی شدن پسر 11 ساله و سقوط مرگبار پسر 24 ساله ای از طبقه سوم مجتمعی در یکی از محله های خیابان خلیج فارس خبر داد.

بازپرس جنایی همراه تیم بررسی صحنه جرم در آنجا حاضر شد و مشاهده کرد پسر 11 ساله زخمی از سوی خانواده اش و همسایه ها به بیمارستان شهید فیاض بخش منتقل شده است. همچنین در مقابل ساختمان هم جسد پسر 24 ساله در حالی افتاده که چاقویی نیز در چند قدمی اش قرار دارد.

خودکشی پسر جوان

با تحقیقات اولیه از همسایه ها معلوم شد پسر 24 ساله که در طبقه سوم زندگی می کرده بی دلیل به خانمی که همراه دو پسرش بوده، در راه پله ها حمله کرده و یکی از پسران وی را زخمی کرده است.

یکی از همسایه ها به افسر تحقیق گفت:ضارب که خودکشی کرده در طبقه سوم همراه والدینش زندگی می کرد. آنها نزدیک به یک سال بود که در این آپارتمان اجاره ای زندگی می کردند. کودکی که زخمی شده نیز ساکن طبقه دوم بود. آن روز صدای داد و فریاد شنیدم. زمانی که از خانه بیرون آمدم، زن جوانی را همراه دو کودکش دیدم. پسر او با ضربه چاقو مجروح شده بود.

وی افزود:همسایه ها کمک کردند و او به بیمارستان منتقل شد. پسر همسایه در راهرو داد و فریاد می کرد که خانواده اش او را به داخل خانه بردند. برای بررسی علت درگیری به طبقه سوم رفتم که صدای سقوط از بلندی شنیدم. سراسیمه به مقابل ساختمان بازگشتم که در آنجا با پیکر ضارب به نام عرفان روبه رو شدم. او به تصور این که پسر 11 ساله فوت کرده، اقدام به خودکشی کرده بود.

همزمان با مرگ ضارب جوان، پرونده ای در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران تشکیل شد و تحقیقات از خانواده وی برای مشخص شدن دیگر ابعاد این پرونده ادامه دارد.

خودکشی

همچنین مادر سعید ـ کودک زخمی ـ درباره وقوع این حادثه و آخرین وضعیت پسرش به جام جم گفت:ساعت 14 و 30 دقیقه پنجشنبه، شوهرم به محل کارش رفت و من و پسرم سعید 11 ساله و دیگر پسر پنج ساله ام در خانه مان در طبقه دوم ساختمان بودیم. آن روز قرار بود به خانه همسایه طبقه چهارم بروم. وقتی وارد راه پله های طبقه سوم شدیم، پسر جوان را دیدم که از خانه شان بیرون آمد و محکم در آنجا را بست. چاقویی به دست داشت که یکدفعه به سمت من و پسرانم حمله کرد. داد و فریاد راه انداخته و می خواستیم فرار کنیم که آن جوان چاقویی را به سمتمان انداخت. سراسیمه و با پای برهنه فرار کردیم. آن لحظه به جان خودم فکر نمی کردم و فقط جان بچه هایم برایم مهم بود.

مادر جوان ادامه داد:نمی دانستم چرا او با دیدن ما این طور رفتار کرد. با التماس از او می خواستم رهایم کند که اول پسر کوچک ترم را گرفت و به کناری انداخت. بعد با چاقو به سمت پسر دیگرم حمله کرد. او ضربه هایی را به سمت پسرم انداخت. با صدای فریادهایم زن و مردی از همان خانه بیرون آمدند و پسر جوان را با خود به داخل آپارتمان بردند.

وی گفت:پسرم را که بغل کردم دیدم غرق در خون است. با فریاد از همسایه ها کمک خواستم. بعد فرزندم را به بیمارستان رساندیم. در بیمارستان متوجه شدم جوان ضارب خودکشی کرده است. پسرم در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان بستری است. خیلی نگرانش هستیم. امیدوارم زودتر حالش خوب شود و به چشم انتظاری مان پایان دهد. ما اصلا پسر جوان و خانواده اش را نمی شناختیم و نمی دانم چرا فرزندم را زخمی کرد و به زندگی خودش پایان داد.

خودکشی جوان 24 ساله بعد از چاقو زدن به پسر همسایه

خودکشی جوان 24 ساله بعد از چاقو زدن به پسر همسایه
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
برگرفته از جام جم آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف