نمناک اخبارحوادث خودکشی داماد بخاطر زشت بودن عروس! + تصاویر
داماد ، خودکشی
داماد فراری از ازدواج در اقدامی عجیب پس از پریدن به دریاچه ای درشهرستان "شیان" در استان هوبئی مرکزی در چین توسط نیروهای امدادی نجات یافت.
تاریخ انتشار : 9 فروردین 1394
بازدید : 16,412 نفر

داماد جوان چینی که از جانب پدر و مادر خود برای ازدواج تحت فشار بود،در اقدامی عجیب و دور از ذهن  خودکشی را تنها راه فرار دانست.

بنا بر این گزارش داماد 24 ساله چینی که نامش در خبرگزاری ها فاش نشده به شدت از جانب پدر و مادر خود برای ازدواج تحت فشار بود و در اقدامی عجیب و دور از ذهن به قصد خودکشی که آن را تنها راه فرار خود می دانست به درون دریاچه ای در نزدیکی شهرستان شیان در استان هوبئی چین  پرید.
لحظاتی پس از پریدن داماد به درون دریاچه توجه پلیس  نسبت به یک شئ شناور بر روی آب جلب شد.
به گفته افسری که با اقدام به موقع خود جان داماد را نجات داد  " فرصتی برای پوشیدن جلیقه نجات و یا درآوردن لباس خود نداشتم و با همان وضعیت در حال ماموریت برای نجات وی به درون آب پریدم."
 
خودکشی
 
 
 وی افزود:پس از پریدن به درون دریاچه تلاش کردم که مرد جوان بیهوش شده را به کنار دیواره بلند حرکت دهم که پس از حضور مامورین آتشنشانی توسط  طناب های مخصوص این فرد به بالا کشیده شد.
این افسر پلیس ادامه داد: خوشبختانه تلاش من با کمک عابرین داوطلب به ثمر نشست و در یک امداد همگانی جان داماد را قبل از آنکه برای همیشه دیر شود نجات دادیم.
لحظاتی پس از حضور نیروهای آتشنشانی و امداد با ایمن کردن منطقه داماد را به نزدیک ترین مرکز درمانی منتقل کردند.
از آنجا که پسران جوان در مراسم ازدواج خود لباس متفاوت ،به صورت پیراهن سفید با روبان قرمز بلند و شلوار مشکی ،می پوشند از دیگران متمایز میشوند که در این حادثه نوع این پوشش بخشی از هویت وی برای پلیس و شاهدان در صحنه محرز گردید.
 
عروس
 
پس از انتقال وی به مرکز درمانی این داماد علت خودکشی خود را برای پلیس اینطور شرح داد که وی حاضر نبود با عروسی که بسیار" زشت" است عهد و پیمان ببندد.
به گفته این داماد پس از دیدن عروس آینده خود برای اولین بار از بیش از حد زشت بودن عروس به حدی غافلگیر شد که مرگ را تنها راه نجات از این امر دانست.
 
این مراسم ازدواج که به اسرار والدین با تحت فشار قراردادن داماد ترتیب داده شده بود بیش از پیش خشم  و عصبانیت داماد را در رسیدن به هدف خود استوار کرده بود با این اقدام وی برای همیشه پایان یافت.

خودکشی داماد بخاطر زشت بودن عروس! + تصاویر

خودکشی داماد بخاطر زشت بودن عروس! + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 90
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 75 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف