نمناک اخبارحوادث خودکشی دانشجوی دانشگاه خواجه نصیر
خودکشی دانشجو ، خودکشی دانشجو در خوابگاه
یکی از دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه خواجه نصیر در سرویس بهداشتی خوابگاه اقدام به خودکشی کرده و به زندگی خود خاتمه داد.
تاریخ انتشار : 4 آذر 1394
بازدید : 5,305 نفر

خودکشی دانشجوی دانشگاه خواجه نصیر

ساعت 11 و 22 دقیقه صبح امروز از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک مورد مرگ مشکوک در خوابگاه دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر به مرکز پلیس اطلاع داده شد. با اطلاع این حادثه بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری 107 فلسطین برای بررسی موضوع در محل حادثه حاضر شدند.

مامور انتظامات خوابگاه که با پلیس تماس گرفته بود به ماموران گفت:محمد، دانشجوی 24 ساله رشته مکانیک با زدن شاهرگ خود در سرویس بهداشتی خوابگاه اقدام به خودکشی کرده است.

یکی از هم اتاق هایی های محمد، زمانی که متوجه غیبت طولانی همکلاسی خود شده بود با مراجعه به سرویس بهداشتی خوابگاه با جسد غرق به خون همکلاسی خود روبرو شده و حادثه را به ماموران انتظامات خوابگاه گزارش کرده بود. با مشاهده جسد خونین جوان دانشجو بلافاصله موضوع خودکشی به بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران گزارش شد.

با دستور بازپرس منافی آذر از شعبه سوم دادسرای جنایی، جسد جوان 24 ساله برای بررسی علت تامه مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

از سوی دیگر به دستور بازپرس اکیپی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با بررسی محل وقوع حادثه و همچنین بازجویی از دوستان و همکلاسی های این جوان، انگیزه و علت این حادثه را کشف کنند.

تحقیقات پلیسی درباره وقوع این حادثه همچنان ادامه دارد.

یکی از هم کلاسی های محمد ادعا کرده بود که وی دچار افسردگی شدید بوده و قبلا نیز درباره خودکشی صحبت کرده است.

خودکشی دانشجو ، جزئیات خودکشی دانشجوی دانشگاه خواجه نصیر

خودکشی دانشجوی دانشگاه خواجه نصیر
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 14
برگرفته از مهر-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف