نمناک اخبارحوادث “خودکشی دانشجو”ی دختر ایرانی در مالزی
دانشجوی ایرانی ، خودکشی دانشجوی ایرانی
دختر 40 ساله ایرانی دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته زبان انگلیسی دست به خودکشی زد. خبرها از علت “خودکشی دانشجو” ایرانی به دلیل مشکلات روحی حکایت دارد.
تاریخ انتشار : 20 مهر 1394
بازدید : 11,684 نفر

ماجرای خودکشی دانشجو ی ایرانی

«پ. د» دانشجوی 40 ساله ایرانی که در مقطع کار شناسی ارشد رشته زبان انگلیسی در دانشگاه بین المللی «مالایی ولز» در کوالالامپور پایتخت مالزی در حال تحصیل بود، اقدام به خودکشی کرد.

خبرهای دریافتی حاکیست این دانشجو که سال گذشته میلادی برای ادامه تحصیل وارد مالزی شد، چند ماهی است از مشکلات روحی رنج می برد و عصر جمعه دست به خودکشی زد.
تا دور پس از خودکشی هیچ فردی از وضعیت این دانشجو مطلع نشده است. صاحبخانه این دختر که از غیبت وی نگران می شود پلیس را در جریان قرار می دهد و پس از مراجعه پلیس به منزل این دانشجو، با جسد وی در حالی که خود را حلق آویز کرده بود، مواجه می شود.
پلیس پس از بررسی دوربین های اطراف محل سکونت این دانشجوی ایرانی به این نتیجه می رسد وی بعداز ظهر جمعه تت ها وارد منزل شده و هیچ فردی نیز پس از آن به این خانه مراجعه نکرده است.
خبرنگار ایرنا از «عباس قنبری» رایزن علمی ایران در شرق آسیا پیگیر موضوع خودکشی این دانشجو شد که وی این ماجرا را تایید کرد و گفت که گزارش پزشکی قانونی نشان می دهد ضربه ای به دانشجوی متوفی وارد نشده و خودکشی دلیل مرگ تشخیص داده شده است.
وی گفت که ارگان های ایرانی در حال پیگیری مساله خودکشی این دانشجوی ایرانی و پیگیر امور وی هستند.
هم اکنون حدود پنجهزار دانشجوی ایرانی در دانشگاه های مختلف مالزی مشغول به تحصیل هستند که اکثر آن ها تحصیلات خود را در مقطع کار شناسی ارشد و دکترا ادامه می دهند.
«ن. ر» یک دانشجوی دیگر دختر ایرانی که در دانشگاه مالزی تحصیل می کرد نیز اسفند 1392 از طبقه 20 یک ساختمان مسکونی خود را پرتاب و دست به خودکشی زد. این در حالی است که دو ماه پیش از آن نیز یک دانشجوی دیگر به دلیل اعتیاد شدید به مواد مخدر جان خود را از دست داده بود.

خودکشی دانشجوی دختر ایرانی در مالزی

“خودکشی دانشجو”ی دختر ایرانی در مالزی
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 37
برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 29 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف