نمناک اخبارحوادث خودکشی دردناک دختر جوان در اینستاگرام! + تصاویر
خودکشی ، اینستاگرام
شبکه اشتراک عکس اینستاگرام کاربر جوان خودش را از دست داد و تصاویر خودکشی دختر جوان چینی به خاطر نامزدش به صورت زنده در اینستاگرام منتشر شد.
تاریخ انتشار : 26 اسفند 1392

در سایت اشتراک گذاری عکس اینستاگرام یکی از کاربران اینترنت ادعا می کند دختری ساکن شانگهای چین با نام کاربری jojotsai1012 به خاطر نامزدش به صورت زنده در اینستگرام خودکشی کرد.
 
این اتفاق در حالی رخ داده است که یکی دیگر از کاربران نیز از تمامی وقایع عکس گرفته است.
 
کاربر jojotsai1012 پیش از این اتفاق در نوشته‎ای روند آشنایی و جدایی از نامزدش را تشریح کرده بود.
 
او نوشته بود که دوازده روز پیش بود که از پسر مورد علاقه ام جدا شدم... نمی دانم که چه اتفاقی افتاد که یک دفعه همه چیز به هم ریخت. او مرا با نامردی هر چه تمام ترک کرد. خیلی با خودم کلنجار می رفتم. سوالات زیادی بدون پاسخ به ذهنم می رسید. خیلی خودم را سرزنش می کردم. همه حرفهای عاشقانه او بر باد هوا رفته بود. همه اش دروغ بود. نمی دانستم چه جوری از شر افکار پوچ خارج شوم. تنها راه خودکشی است. زندگی برایم بی معنی است...
 
پس از مرور این خاطرات، دختر جوان تمام خاطرات مربوط به نامزد سابقش را در رختخواب آتش می زند و سپس از آپارتمان خود را به پایین پرتاب می‎کند.

 

خودکشی دختر جوان در اینستاگرام

تصاویر خودکشی دختر جوان دراینستاگرام

خودکشی واقعی دختر جوان

خودکشی دختر جوان در چین

مرگ دختر جوان در چین

خودکشی ، خودکشی دختر جوان به صورت زنده در اینستاگرام

برگرفته از پارسینه - /م
این مطلب مفید بود ؟ 101 67
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف