نمناک اخبارجامعه خودکشی نافرجام دختر جوان از روی پل اتوبان آهنگ + عکس
خودکشی دختر جوان ، خودکشی نافرجام
صبح امروز خودکشی دختر جوان از روی پل عابر پیاده اتوبان آهنگ در پایتخت، نافرجام ماند. پلیس تهران علت خودکشی نافرجام دختر جوان را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 2 آبان 1396

خودکشی دختر جوان در اتوبان آهنگ تهران

دختری که در تهران اقدام به خودکشی کرده بود نجات پیدا کرد،صبح امروز دختر جوان اقدام به خودکشی نافرجام از روی پل عابر پیاده اتوبان آهنگ در پایتخت،کرده است.

خودکشی دختر جوان

نجات دختری که قصد خودکشی داشت 

توضیحات پلیس تهران درباره خودکشی نافرجام زن جوان

مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی تهران بزرگ در خصوص اقدام به خودکشی خانمی در پل آهنگ توضیحاتی ارائه کرد.

بر اساس اعلام این مرکز، ساعت 10:30 امروز سه شنبه خانمی 32 ساله که 5 سال است از شوهرش طلاق گرفته بود در پی مزاحمت های شوهر سابقش به انگیزه ترساندن وی و هشدار در جهت عدم تکرار مزاحمت اقدام به خودکشی از طریق آویزان کردن خود از روی پل عابر خیابان آهنگ کرد.

در پی این حادثه ماموران کلانتری 110 شهدا سریعاً در محل حاضر و با انجام عملیات روانی وی را منصرف و از بالای پل به پایین آوردند و به کلانتری انتقال دادند.

به دنبال اعلام پلیس، این زن در اظهاراتش انگیزه خود را ترساندن شوهرش اعلام کرده است.

رتبه ایران در خودکشی

رئیس اورژانس اجتماعی کشور روز گذشته در خصوص آمار خودکشی در ایران و جهان صحبت کرد.

اسدبیگی گفت:عده ای مدعی هستند آمار خودکشی در ایران نسبت به آمار جهانی بسیار بالا و قابل توجه است، اما آن طور که من در خصوص خودکشی های منجر به فوت تحقیق کردم، ایران در میان سایر کشورها رتبه 108 را دارد.

وی تاکید کرد:با توجه به اینکه پزشکی قانونی کشور آمار خودکشی را 4405 نفر اعلام می کند، نسبت به سایر کشورها در وقوع خودکشی آمار پایینی داریم و جایگاه ایران آن طور که می گویند، نیست.

رئیس اورژانس اجتماعی کشور یادآور شد:بر اساس آمارها در ایران از هر 100 هزار نفر، 6 نفر اقدام به خودکشی می کنند و این در حالی است که آمار فوق در سایر کشورها 25 مورد خودکشی از هر صدهزار نفر را شامل می شود.

اسدبیگی در پایان بیان کرد:همین آمار پایین و اندک خودکشی در کشور نیز جای تامل دارد و تاکید می شود که آمار آسیب های اجتماعی به ویژه خودکشی باید در کشور کاهش پیدا کند.

علت خودکشی امروز دختر جوان در پل اتوبان آهنگ

خودکشی نافرجام دختر جوان از روی پل اتوبان آهنگ + عکس
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 23
برگرفته از باشگاه خبرنگاران، تسنیم، مهر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 14 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف