خودکشی دختر مایکل جکسون

خودکشی دختر مایکل جکسون در خانه اش

تاریخ انتشار : 26 اسفند 1397کد مطلب : 73987زمان مطالعه : 1 دقیقه
در طی اتهامات منتشر شده از خواننده معروف آمریکایی، نهایتا روز گذشته خبر “خودکشی دختر مایکل جکسون” در رسانه های مختلف منتشر شد!

ماجرای خودکشی دختر مایکل جکسون

مایکل جکسون، خواننده معروف آمریکایی که از پرحاشیه ترین سلبریتی هایی است که اخیرا برخی شواهد و مدارک در طی اتهامات وی در سال 2009 میلادی در زمینه آزار جنسی کودکان در رسانه های مختلف منتشر شد که توانست یکی از جنجالی ترین خبرهای اخیر گردد و به دنبال آن با واکنش های بسیار متفاوتی از جانب طرفدارانش روبرو گردید.

اما روز گذشته خبرهایی حاکی از خودکشی " پاریس جکسون "، دختر مایکل جکسون که یک مدل و بازیگر 20 ساله می باشد، در رسانه های متعددی منتشر شد که رسانه " TMZ " این خبر را تایید نمود و اعلام کرد که وی بعد از خودکشی در خانه خودش به بیمارستان منتقل گردید.

خودکشی پاریس جکسون

پاریس جکسون

ماجرای خودکشی دختر مایکل جکسون

همچنین سخنگوی پلیس بدون ارائه جزئیات بیشتر از این اتفاق، اعلام کرد آمبولانس در حدود ساعت 7:30 دقیقه صبح، پاریس جکسون را به بیمارستان منتقل نمود. از این رو این اولین اقدام وی به خودکشی نبوده است و پاریس جکسون جوان در سال 2013 نیز قصد خودکشی داشت که خوشبختانه با موفقیت روبرو نشد.

با این وجود هنوز اطلاعات کافی در مورد پاریس جکسون جوان منتشر نشده است و تنها بستری بودن وی در یک بیمارستان تایید گشته است.

انتهای پیام/ف.ن

خودکشی پاریس جکسون دختر مایکل جکسون + عکس

3.540
این مطلب مفید بود ؟2812
برچسب :
وبگردی