نمناک اخبارحوادث خودکشی در بیمارستان میلاد بخاطر نداشتن 300 هزار تومان !
بیمارستان میلاد ، بیمارستان میلاد تهران
مرد 47 ساله درحالی که از درد به خودش می پیچید، راهی بیمارستان دولتی در تهران شد اما وقتی شنید تا زمانی که 300هزار تومان به حساب بیمارستان میلاد واریز نکند، پذیرش نخواهد شد، دست به اقدامی هولناک زد.
تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1395

خودکشی در بیمارستان میلاد بخاطر نداشتن300 هزار تومان !

این مرد از طبقه سوم بیمارستان خود را به پایین پرت کرد و به کما رفت.
برادرش با گریه می گوید:به خاطر 300هزار تومان، کاری کردند که برادرم چنین تصمیمی بگیرد. او متاهل است و 2بچه زیر 10سال دارد. حالا می گویند که او در کماست.

این حادثه افراد حاضر در این بیمارستان دولتی را شوکه کرد. برادر مرد میانسال در گفت وگو با همشهری ماجرای حادثه را اینطور توضیح می دهد:برادرم علی شفیعی نام دارد و در بویین زهرا زندگی می کند و راننده نیسان است. او حوالی ظهر جمعه دچار درد شدید شکم شد طوری که از شدت درد به خودش می پیچید.

خودکشی

 

2 نفر از آشنایان به کمکش رفتند و او را با ماشین به تهران منتقل کردند تا به بیمارستان... برود. وقتی به بیمارستان رسیدند، برادرم دفترچه اش را داد اما گفتند که تاریخ دفترچه گذشته و باید 300هزار تومان پرداخت کند. برادرم گفت که بیمه است و تنها چند روز از تاریخ دفترچه گذشته و آنها می توانند از سیستم شان استعلام بگیرند.

 

کما

اما حرف مسئولان پذیرش یکی بود. آنها 300هزار تومان می خواستند. نه برادرم و نه همراهانش، پولی نداشتند. در آن زمان من برای رای گیری به روستایی دورافتاده رفته بودم و امکان این را نداشتم که این پول را کارت به کارت کنم. با خواهرم تماس گرفتند و او گفت که خودش را می رساند و پول را واریز می کند. اما با این حال برادرم هر چه اصرار کرد که تا رسیدن خواهرم او را پذیرش کنند، قبول نکردند.

خودکشی در بیمارستان میلاد بخاطر نداشتن 300 هزار تومان !

خودکشی در بیمارستان میلاد بخاطر نداشتن 300 هزار تومان !
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 31
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف