نمناک اخبارحوادث ماجرای اقدام به خودکشی زن جوان در خیابان حافظ
خودکشی زن ، خودکشی زن
اقدام به خودکشی زن جوان در خیابان حافظ نافرجام ماند و رهگذران موفق شدند تا او را از این کار منصرف کنند ، همسر این زن علت این اقدام را شرح داد.
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1395
بازدید : 4,849 نفر

خودکشی زن جوان در خیابان حافظ

زن جوانی به بهانه مشکلات اقتصادی، قصد خودکشی از طریق پرتاپ کردن خود از روی پل عابر پیاده خیابان حافظ را داشت که با تلاش همسرش و سایر رهگذران موفق به انجام این کار نشد و در ادامه از این کار خود منصرف شد.

دقایقی پس از منصرف شدن زن جوان، شوهر او قصد همسرش از این اقدام را نداشتن پول کافی برای اجاره کردن خانه ای برای زندگی عنوان کرد.

مرد جوان که خود هم حال مناسبی نداشت گفت که با همسرش بدون رضایت خانواده هایشان ازدواج کرده و به همین دلیل آنها حاضر نیستند به این زوج جوان کمک مالی کنند.

این مرد با بیان اینکه کارمند پیمانکاری یکی از بانک های خصوصی است، اضافه کرد:ما مدت طولانی را به دنبال اجاره کردن یک خانه بودیم اما به دلیل نداشتن پول لازم هنوز موفق به این کار نشده ایم.

با این صحبت های مرد جوان یکی از رهگذرانی که پس از مشاهده صحنه اقدام به خودکشی زن جوان، به کمک آنها شتافته بود به این زوج قول داد تا به منظور اجاره خانه، تسهیلاتی را برای آنها فراهم کند.

ماجرای اقدام به خودکشی زن جوان در خیابان حافظ

ماجرای اقدام به خودکشی زن جوان در خیابان حافظ
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
برگرفته از آنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف