نمناک اخبارحوادث خودکشی زن جوان پس از مرگ همسر 64 ساله اش
خودکشی زن جوان ، خودکشی
زن 24 ساله ای که تنها 7 ماه پس از مرگ همسر سالمندش دچار افسردگی شده بود دست به خودکشی زد. در ادامه جزئیات خودکشی زن جوان با سقوط از طبقه یازدهم را می خوانید.
تاریخ انتشار : 18 آبان 1394
بازدید : 23,518 نفر

خودکشی زن جوان پس از مرگ همسرش

چهارشنبه هفته گذشته ماموران کلانتری 164 قائم در تماس با بازپرس جنایی از سقوط زنی 24ساله از طبقه دهم یک ساختمان در محله مینی سیتی تهران خبر دادند. با اعلام موضوع، تیم جنایی تحقیقاتش را برای مشخص شدن علت سقوط زن جوان آغاز کرد. بررسی های اولیه نشان می داد زن جوان چند سال قبل با مردی 64 ساله ازدواج کرده بود. در ادامه مشخص شد با مرگ مرد برج ساز در اوایل امسال، زن جوان دچار افسردگی شده بود و به تنهایی در خانه آن مرد زندگی می کرد.

با شناسایی پسر 34 ساله مرد برج ساز تحقیقات از او شروع شد. پسر جوان مدعی شد ما ابتدا با ازدواج پدرمان مخالف بودیم اما بعد از ازدواج کاری به لیلا نداشتیم و او با پدرم زندگی می کرد. پدرم وضع مالی خوبی داشت و حتی برای همسرش خودروی 206 خریده و در اختیار او گذاشته بود. ساعت یک بامداد چهارشنبه در خانه مشغول تماشای فوتبال بودم که لیلا با ارسال پیامکی ضمن حلالیت خواستن از من، عنوان کرد نمی تواند بدون پدرم زندگی کند و قصد خودکشی دارد.

چون بعد از مرگ پدرم زن جوان افسرده شده بود، صبح زود به خانه اش رفتم و با کمک همسایه ها و پلیس با بازکردن در آپارتمان به جستجوی او پرداختیم؛ اما اثری از او نبود. ابتدا فکر کردم او به خرید رفته اما وقتی به جستجوی محوطه برج پرداختیم جسد لیلا در گوشه ای از حیاط افتاده بود.

در حالی که تحقیقات در مورد علت مرگ زن 24 ساله ادامه داشت، وصیت نامه او در خانه کشف شد. لیلا در وصیت نامه اش مدعی شده بود من عاشق مرد 64 ساله بودم و به همین خاطر با او ازدواج کردم. من هیچ وقت چشمم دنبال پول و ثروت او نبود و او را عاشقانه دوست داشتم. بعد از مرگ همسرم زندگی برایم سخت است و نمی توانم بدون او زندگی کنم. زندگی بدون شوهرم سخت است و می خواهم به زندگی ام پایان دهم.

با مشخص شدن خودکشی زن عاشق پرونده به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی بسته شد.

خودکشی زن جوان پس از مرگ همسر 64 ساله اش

خودکشی زن جوان پس از مرگ همسر 64 ساله اش
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 75
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 60 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف