خودکشی زن و شوهر

خودکشی زن و شوهر جوان بعد از قتل 3 فرزندشان

تاریخ انتشار : 18 مرداد 1395کد مطلب : 34661زمان مطالعه : 2 دقیقه
زن و شوهر جوان 3 فرزندشان را به ضورب گلوله به قتل رساندند و سپس دست به خودکشی زدند. مادر خانواده قبل از مرگ از مشکلات متعدد آنها به دلیل بیماری فرزند کوچکشان خبر داده بود.

خودکشی زن و شوهر آمریکایی بعد از کشتن فرزندانشان

مقامات ایالت پنسیلوانیای آمریکا روز یکشنبه اعلام کردند زوجی که جسد آنها به همراه سه فرزندشان در شهر سینکینگ اسپرینگ پیدا شد، ظاهرا پس از قتل کودکان، خودکشی کرده اند. رسانه های آمریکا پیشتر در گزارش های خود اعلام کردند دختر کوچک این زوج عمل پیوند قلب انجام داده بود و والدین او در تهیه دارو برای کودک بیمارشان با مشکل روبرو بودند.

جسد این زوج به همراه فرزندانشان، در منزل مسکونی آنها پیدا شد. به گزارش آسوشیتد پرس از سینیکنگ اسپرینگ، جان آدامز بازپرس قضایی در این باره گفت در منزل مسکونی این زوج، یادداشتی پیدا شد که حاکی از قتل - خودکشی بود.

خودکشی زن و شوهر

خودکشی زن و شوهر و اعضای خانواده 5 نفره به دلیل مشکلات خانوادگی

مقامات پلیس نیز اعلام کردند این پنج نفر بر اثر زخم های ناشی از شلیک گلوله جان باختند. یک اسلحه کمری نیز نزدیک والدین این کودک ها قرار داشت.

بر اساس گزارش های منتشر شده، نیروهای پلیس پس از دریافت تماس تلفنی از یکی از نزدیکان این زوج که از غیبت آنها نگران شده بود، به منزل آنها مراجعه کردند و با جسدهای پدر خانواده مارک شورت سینیور 40 ساله، مادر خانواده مگان شورت 33 ساله، و فرزندان آنها لیانا هشت ساله، مارک جونیور پنج ساله، و ویلو دو ساله روبرو شدند.

سگ این خانواده نیز به ضرب گلوله کشته شده بود. بازپرس قضایی در این باره اعلام کرد این زوج پیشتر نیز با مشکلات خانوادگی روبرو بودند، و مگان شورت مادر این خانواده در سخنان خود از شرایط روحی نامناسب به علت بیماری فرزندش خبر داده بود.

روزنامه های محلی در سال 2014 و حتی روزنامه نیویورک تایمز در سال گذشته، مقاله هایی را درباره عمل پیوند قلب ویلو کوچکترین فرزند این خانواده چاپ کرده بودند. این کودک به علت نقص مادرزادی، تنها چند روز پس از تولد مجبور به انجام عمل پیوند قلب شد.

خودکشی زن و شوهر جوان بعد از قتل 3 فرزندشان

2.711
این مطلب مفید بود ؟65
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
برچسب :
نظرات
وبگردی