نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون تکذیب شایعه “خودکشی علی طباطبایی” از سوی فریدون جیرانی
علی طباطبایی ، فوت علی طباطبایی
فریدون جیرانی به ارائه توضیحاتی در خصوص شایعه “خودکشی علی طباطبایی” در فضای مجازی پرداخت.
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1394

شایعه خودکشی علی طباطبایی

فریدون جیرانی کارگردان سینما و تلویزیون در خصوص شایعه خودکشی مرحوم علی طباطبایی در فضای مجازی توضیحاتی را ارائه کرد.
 
جیرانی درخصوص حاشیه های مطرح شده درباره درگذشتعلی طباطبایی در صفحات مجازی گفت:بعد از مراسم تشییع علی شایعاتی در فضای مجازی دست به دست می چرخید که برایم بسیار تعجب برانگیز بود محتوای برخی از این پیامها مبنی بر این بود کهکمال طباطباییپدر علی بعد از مراسم تشییع برخورد مناسبی را با تشییع کنندگان نداشته است در رابطه با این موضوع باید بگویم من بعد از مراسم خاک سپاری در بهشت زهرا، تاحدود ساعت 13:00 به همراه کمال بودم . کمال طباطبایی در آن لحظه حال خوبی نداشت تا آنجایی که من خودم دارویی جهت تسکین به او دادم و کمی دلداریش دادم کمال طباطبایی اصلا قادر به هیچ عکس العملی نبود چه برسد به اینکه بیاید و برخورد نامناسبی نیز با میهمانان داشته باشد.
 
 فریدون جیرانی و علی طباطبایی

فریدون جیرانی و علی طباطبایی

وی افزود:بعد از مراسم خاکسپاری از بهشت زهرا بازگشتم اما باید بگویم در آن لحظه ای که من آنجا بودم از پشت بلندگو اعلام کردند میهمانان جهت صرف نهار به یک رستوران بروند و اصلا میهمانان به داخل خانه کمال طباطبایی نرفتند که کمال برخورد نامناسبی هم با آنها داشته باشند. این را هم باید بگویم متوجه شدم بعد از مراسم خاکسپاری با توجه به حال نامساعد کمال او را بلافاصله به بیمارستان بردند.

جیرانی عنوان کرد:من سالها با کمال طباطبایی کار کردم او را می شناسم و باید بگویم او حتی در اوج عصبانیت هم بسیار آرام و با اخلاق است و نمی دانم این شایعات را برای چه به او وصل می کنند.

کارگردان تعبیر وارونه یک رویا با اشاره به شایعه خودکشی علی طباطبایی ادامه داد:برای صفحات مجازی وبرای افرادی که چنین پیام هایی را نشر می دهند متاسفم علی پسر جوان و بسیار سالمی بود نمی دانم چرا در چنین شرایطی که خانواده او داغدار هستند چنین پیامهایی را در فضای مجازی انتشار می دهند.

او ادامه داد:روز گذشته در مصاحبه با خبرگزاری های مختلف اعلام کردم که چنین شایعاتی صحت ندارد و نباید به آن رنگ و لعاب داد.

خودکشی علی طباطبایی ، تکذیب خودکشی علی طباطبایی

تکذیب شایعه “خودکشی علی طباطبایی” از سوی فریدون جیرانی
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 68
برگرفته از میزان - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 63 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف