نمناک اخبارحوادث قاتل آتنا اصلانی خودکشی کرد؟!
قاتل آتنا اصلانی ، اسماعیل رنگرز
در پی انتشار خبر خودکشی نافرجام قاتل آتنا اصلانی دادستان اردبیل واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396

تکذیب خودکشی قاتل آتنا اصلانی

دادستان اردبیل در پی پخش خبر خودکشی قاتل آتنا به خبرگزاری صداوسیما گفت، این خبر شدیدا تکذیب می شود.

دادستان اردبیل

تکذیب خبر خودکشی نافرجام قاتل آتنا اصلانی توسط عتباتی دادستان اردبیل

عتباتی ضمن هشدار به انتشاردهندگان خبر کذب تاکید کرد منشا انتشار این خبر کذب شناسایی شده و برخورد قانونی خواهد شد. وی گفت، قاتل آتنا به مرکز استان انتقال داده شده وطی این هفته دادگاه وی برگزار خواهد شد.

پیش از این «رکنا» در این باره نوشته بود:«شیطان پارس آباد از آن جایی که می دانست به پایان زندگی سیاه خود نزدیک شده، در بازداشتگاه قصد داشت خود را خفه کند اما مامور اداره آگاهی اردبیل متوجه اقدام به خودکشی او شد و جلوی او را گرفت.

گفته می شود زندانیان نیز پذیرای حضور شیطان پارس آباد در میان خود نیستند و او از ترس حضور در زندان و برخورد با سایر زندانیان دست به خودکشی زده است. از زمانی که این قاتل دستگیر شده است، ترس از به دار آویخته شدن در ملاعام هنگام بازجویی ها در وجود این شیطان کاملا مشهود است.

پدر آتنا نیز با اشاره به این که او با لباس هایش اقدام به خودکشی کرده است، گفت:امیدوارم این کار شیطان نمایش نباشد، چون این مرد افکار بسیار کثیفی دارد.

وی ادامه داد:از روزی که این قاتل اعتراف کرده و مراسم خاکسپاری انجام گرفته است، من، مادر و خواهر آتنا دل رفتن به خانه مان را نداریم و حتی از جلوی قتلگاه هم نمی توانیم عبور کنیم. در حالی که خانواده و اقوام اسماعیل رنگرز علی رغم همه شایعه های دروغین از همان روزها اول به زندگی عادی و کسب و کارشان مشغول هستند و به هیچ عنوان شهر را ترک نکرده اند.»

تکذیب خودکشی اسماعیل قاتل آتنا اصلانی

قاتل آتنا اصلانی خودکشی کرد؟!
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 60
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 51 9
نظر کاربران
مهسا

مهسا

من بعد از شنیدن این خبر در دلم تکرار میکنم این جمله را که:ای خدا حیفه روحی که از خودت به این افراد دمیدی حیف

پاسخ دادن 5 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف