نمناک اخبارحوادث خودکشی مرد جوان مقابل خانه زن مورد علاقه اش
خودکشی ، خودکشی با سم
مرد جوان پس از آنکه زن مورد علاقه اش در را به رویش باز نکرد داخل خودرو با خوردن سم اقدام به خودکشی کرد.
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1394
بازدید : 15,173 نفر

خودکشی مرد جوان

صبح روز جمعه اهالی خیابان گیشا در تماس با پلیس از کشف جسد مردی جوان داخل خودرویی خبر دادند. با حضور گشت کلانتری 137 کوی نصر مشخص شد مرد جوان به نام سعید جانش را ازدست داده است. در بررسی خودرو، آنها با شیشه شربتی کنار جسد روبه رو شدند. با اعلام موضوع به بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی، تحقیقات برای مشخص شدن علت مرگ مرد 37 ساله آغاز شد. یکی از همسایه ها در تحقیقات به مأموران گفت مرد جوان به خانه زن تنهایی در محل رفت آمد دارد و من چند بار او را در محل دیده ام.

با به دست آمدن این سرنخ، تحقیقات از زن جوان آغاز شد. سمیه 34 ساله در بازجویی ها مدعی شد من همیشه روزهای تعطیل به کوه می رفتم . چند ماه قبل در کوهنوردی با سعید آشنا شدم و او به من ابراز علاقه کرد. بعد از مدتی متوجه شدم او متأهل است، به همین خاطر ارتباطم را با او کم کردم. ساعت دو صبح سعید به در خانه ام آمد و قصد داشت وارد خانه شود، اما او را راه ندادم. او وقتی مخالفت مرا دید، ادعا کرد همین الان سم می خورد و خودش را می کشد . من حرف های او را باور نکردم تا این که ظهر متوجه کشف جسد سعید در خودرواش شدم.

خودکشی مرد جوان مقابل خانه زن مورد علاقه اش

خودکشی مرد جوان مقابل خانه زن مورد علاقه اش
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 75
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 57 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف