نمناک اخبارحوادث خودکشی نافرجام مرد جوان پس از شلیک به همسرش + تصاویر
خودکشی ، خودکشی مرد جوان
مرد جوانی بعد از تیراندازی به سوی همسرش در پارکینگ مقابل بیمارستان عرفان، اقدام به خودکشی کرد.
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1395
بازدید : 4,754 نفر

خودکشی مقابل پارکینگ بیمارستان عرفان

حدود ساعت 19 امروز مأموران کلانتری 134 شهرک غرب در تماس با بازپرس کشیک قتل خبر تیراندازی خونین مرد جوانی به خود و همسرش را اعلام کردند.

بررسی های اولیه مأموران حاکی از آن بود که زن جوان 33 ساله که از پرسنل اتاق عمل بیمارستان عرفان است بعد از اتمام شیفت کاری خود همراه با همسر 35 ساله اش به پارکینگ مقابل بیمارستان رفته اند و سوار بر خودروی زن جوان شده اند، زن جوان که پشت فرمان خودرو و همسرش نیز در صندلی عقب نشسته بود که ناگهان شوهر زن جوان با یک اسلحه کمری کوچک همسرش را هدف قرار داده و دو گلوله به سمت سر همسرش شلیک کرده بود، پس از این تیراندازی نیز با یک گلوله سر خودش را هدف قرار داده بود که پس از تیراندازی نگهبان و کارکنان بیمارستان متوجه موضوع شده و آنها را به اتاق عمل منتقل کرده بودند.

پس از حضور سعید احمدبیگی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت در محل اعلام خبر مشخص شد زن و مرد جوان پس از انتقال به اتاق عمل در سطح هوشیاری پایینی قرار دارند و با دستور بازپرس امور جنایی تهران تحقیقات در رابطه با این تیراندازی خونین ادامه دارد.

تیراندازی در پارکینگ بیمارستان عرفان

تیراندازی در پارکینگ بیمارستان عرفان

تیراندازی در پارکینگ بیمارستان عرفان

  

خودکشی ، خودکشی نافرجام مقابل بیمارستان عرفان

خودکشی نافرجام مرد جوان پس از شلیک به همسرش + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف