نمناک اخبارحوادث اقدام به خودکشی در توالت هواپیمای استانبول تهران
خودکشی ، هواپیما
اقدام به خودکشی یکی از مسافران در دستشویی هواپیما در پرواز استانبول تهران موجب شد تا پرواز شروع نشده خاتمه یابد.
تاریخ انتشار : 22 دی 1395

خودکشی در توالت هواپیما

پرواز PC514 شرکت هواپیمایی پگاسوس ترکیه که شب گذشته فرودگاه استانبول را به مقصد تهران ترک کرده بود، به دلیل اتفاق عجیبی که یکی از مسافران این پرواز رقم زد، مجبور شد پرواز خود را به شکلی غیرعادی به پایان برساند.

یکی از مسافران این پرواز توضیح داد:این پرواز که در شرایط آب و هوایی بد و در تکانه های شدید هوایی به سمت تهران حرکت می کرد، در حین پرواز با اتفاقی عجیب روبرو شد. یکی از مسافران که به دنبال پسر خود می گشت، در این رابطه از مسئولان هواپیما سوال کرد و پس از چند دقیقه مشخص شد پسر این مسافر در یکی از دستشویی های هواپیما قرار دارد.

خودکشی

اقدام به خودکشی در دستشویی هواپیما

به گفته وی، پس از آنکه مهانداران تلاش کردند در این دستشویی را باز کنند متوجه شدند که فرد مورد نظر سعی داشته با کمربند خود خودکشی کند. در این بین نبود تیم امنیتی در هواپیما باعث شده که خارج کردن این فرد و متوقف کردن او برای دقایقی طولانی ادامه پیدا کند.

این مسافر درباره چگونگی فرود این هواپیما در تهران نیز اظهار کرد:زمانی که مهمانداران نگران آن بودند که این فرد شیشه های هواپیما را بشکند، خلبان اعلام کرد که پرواز به فرودگاه امام خمینی (ره) رسیده و یکی از مهمانداران با نشستن در مقابل این مسافر، تلاش کرد امنیت دیگر مسافران را تامین کند.

اقدام به خودکشی در توالت هواپیمای استانبول تهران

اقدام به خودکشی در توالت هواپیمای استانبول تهران
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف