نمناک اخبارحوادث خودکشی نافرجام کارگر جوان در پشت بام شهرداری
خودکشی ، کارگر
خودکشی کارگر جوان شهرداری بوشهر از بالای ساختمان چهارطبقه مدیریت پسماند شهرداری این شهر با تلاش عوامل حاضر در صحنه نافرجام ماند.
تاریخ انتشار : 6 بهمن 1393
بازدید : 5,529 نفر

کارگر شهرداری جوانی که قصد داشت خود را از بالای ساختمان چهار طبقه مدیریت پسماند شهرداری بوشهر به پایین پرتاب کند، با تلاش و گفت وگوی عوامل حاضر در صحنه، از تصمیمش منصرف شد. 

این فرد جوان ،کارگر پیمانکار لایروبی کانال های شهری بوشهر است که ماهانه قرارداد آنها تمدید می شود و برای بهمن ماه عدم نیاز وی اعلام شده بود. وی نیز پیش از ظهر روز یکشنبه از طریق ورود به ساختمان مدیریت پسماند در چهار راه ولیعصر (عج) مقابل پمپ بنزین مرکز شهر، روی پشت بام آن حاضر شده و اظهار داشت:به دلیل اخراج، قصد خودکشی دارد. 
 
کارگر
 
پس از 10 دقیقه از اقدام این فرد، نیروهای پلیس و آتش نشانی در محل حاضر شدند و بعد از بیست دقیقه از حضور این فرد بر بالای ساختمان چهار طبقه، برخی مسئولان حاضر در صحنه از طریق گفتگو با این جوان، وی را به انصراف از خودکشی مجاب کردند. 
پس از آن، جمعیت رهگذری که با این اقدام در محل تجمع کرده بودند با شنیدن انصراف از خودکشی خوشحال شده و از اضطراب رهایی یافتند. 
با این توافق، برخی عوامل حاضر در صحنه توانستند در پشت بام حاضر شده و کارگر شهرداری را به اتاق مدیرعامل سازمان پسماند منتقل نمایند. یکی از شرایط منصرف شدن این جوان بازگشت به کار سابق اعلام شده است.
 
خودکشی نافرجام کارگر شهرداری
 
خودکشی نافرجام کارگر شهرداری   
 

خودکشی نافرجام کارگر جوان در پشت بام شهرداری

خودکشی نافرجام کارگر جوان در پشت بام شهرداری
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 30
برگرفته از خلیج فارس - /ف
این مطلب مفید بود ؟ 25 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف