نمناک اخبارحوادث خودکشی وحشیانه قاچاقچی در جلسه دادگاه + تصاویر
خودکشی قاچاقچی ، خودکشی
خودکشی قاچاقچی آمریکایی بعد از قرائت حکم دادگاه اقدام عچیبی بود که متهم به طرز وحشیانه در مقابل چشمان قاضی و دیگران انجام داد.
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1395

خودکشی قاچاقچی در دادگاه

 یک قاچاقچی آمریکایی زمانی که دادگاهی در تایوان رای محکومیت وی به زندان را صادر کرد، خود را مقابل چشمان قاضی و دیگران از پای درآورد.

«تایرل مارتین مارهانکا» 41 ساله متهم شده بود که مقادیری بذر تولید ماده مخدر ماری جوانا به تایوان قاچاق کرده است تا آن را کشت کند.

آنطور که بررسی ها نشان می دهد قاضی دادگاه تایوانی اعلام کرد که او به چهار سال زندان محکوم می شود و زمانی که رای قرائت شد، مرد آمریکایی خود را با یک وسیله تیز و برنده کشت.

خودکشی قاچاقچی

خودکشی قاچاقچی آمریکایی

روزنامه «تایپه تایمز» می نویسد که این مرد به گفته برخی با قیچی خود را از پای در آورده اما شواهدی هست که نشان می دهد از دو وسیله میله ای تیز استفاده کرده است.

زمانی که حکم دادگاه برای متهم که در جایگاه خود نشسته بود قرائت می شد، او به ناگهان این میله ها را به داخل گردن خود فرو کرده است.

گزارش می افزاید:میله های تیز باعث خونریزی بسیار شدید از ناحیه گردن شد و تلاش ها برای نجات وی نیز به دلیل شدت جراحات وارده به نتیجه نرسید.

خودکشی قاچاقچی آمریکایی

خودکشی قاچاقچی آمریکایی در دادگاه

مرد آمریکایی در سال گذشته میلادی وقتی که پلیس تایوان توانست از خانه اجاره ای او مقادیری مواد مخدر از جمله بذرهای مخدر و تریاک کشف کند، دستگیر شد.

روزنامه تایوانی که امروز جمعه این خبر را منتشر کرده است، می نویسد به او پس از صدور حکم اعلام شد که می تواند درخواست تجدید نظر بدهد اما وی گفت که دیگر قادر به ادامه زندگی نیست.

خودکشی قاچاقچی آمریکایی

عکس خودکشی قاچاقچی آمریکایی

پس از این حادثه «مارهانکا» آمریکایی بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت، اما خون ریزی شدید تلاش پزشکان را برای نجات وی بی نتیجه گذاشت.

خودکشی وحشیانه قاچاقچی در جلسه دادگاه + تصاویر

خودکشی وحشیانه قاچاقچی در جلسه دادگاه + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایرنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف