خودکشی پدر پس از قتل 2 فرزندش!

تاریخ انتشار : 31 تیر 1396کد مطلب : 53331زمان مطالعه : 2 دقیقه
مردجوان که بعد از خوراندن قرص برنج به 2 فرزند خردسالش خودکشی کرده بود به کام مرگ فرو رفت و دو فرزندش در حالت کما بسر می برند.

خودکشی مردجوان بعد از خوراندن قرص برنج به 2فرزند خردسالش

عقربه ها ساعت یک بامداد را نشان می داد که فرهاد 25 ساله (پدر کودکان) آخرین دقایق زندگی اش را روی تخت اورژانس بیمارستان کرج گذراند.

 او هشت سال پیش زندگی اش را با دختری به نام لیلا شروع کرده بود و از وقتی از شهرستانی به کرج نقل مکان کردند زندگی شان از نظر مالی دچار مشکلاتی شده و مرد جوان به خاطر بیکاری تصمیم گرفت سر چهارراه نزدیک خانه شان بساط جگرکی راه بیندازد.دوسالی گذشت اما اوضاع مالی شان روز به روز بدتر شد تا اینکه لیلا نتوانست با این اوضاع کنار بیاید و به همین خاطر خانه را ترک کرد و با مراجعه به دادگاه طلاق و مهریه اش را خواست. این ماجرا هفت ماه طول کشید و فرهاد همچنان امیدوار بود لیلا به خانه بازمی گردد، غافل از اینکه تصمیم همسرش جدی بود.
 
آخرین دیدار با بقال محله
 
بقال محله می گوید:هنگام غروب فرهاد همراه دو فرزندش سپهر و ستایش به مغازه آمد بدهی هایش را داد و گفت حلالش کنم و بعد از فرزندانش خواست هر چه خوراکی دوست دارند بردارند.. بعد قرار شد بچه ها را به خانه خواهرش ببرد در حالی که کلافه بود و حال خوبی نداشت. همان شب بود که با خبر شدم فرهاد در بیمارستان مرده و بچه هایش را به بیمارستانی در تهران انتقال داده اند.
 
پیامک مشکوک فرهاد به یک دوست
 
یکی از دوستان مرد جوان گفت:او ماه قبل حال و روز خوبی نداشت و به خاطر تصمیم همسرش نگران بود. ساعت 11 شب حادثه و درست سه ساعت قبل از مرگش به من پیامک مشکوکی فرستاد که بشدت نگران شدم. بعد که سراغش را گرفتم، متوجه شدم در بیمارستان بستری شده و من در آخرین لحظات زندگی او در کنارش بودم. اما او خودش را قربانی تصمیم اشتباهش کرد.
 
ساعت 11 شب 28 تیر مرد جوان همراه دو فرزندش توسط امدادگران اورژانس به بیمارستانی در کرج انتقال یافته و بستری شدند.
 
 با توجه به گفته یکی از همراهان؛ مسمومیت هر سه نفر براثر خوردن قرص برنج بوده بنا بر این، بلافاصله پزشکان متخصص برای نجات آنها وارد عمل شدند. اما متأسفانه با وجود تلاش های تیم پزشکی مرد جوان ساعتی بعد جان باخت و ستایش 6 ســـــاله و سپهر 3 ساله نیز که به نظر می رسید تعداد کمتری قرص خورده اند به کما رفتند. آنها در حالی که شرایط وخیمی داشتند نیمه شب به بیمارستان لقمان پایتخت انتقال یافتند. فرهاد غروب روز 28 تیر پس از خوردن قرص برنج همراه فرزندانش به خانه خواهرش رفت. اما وقتی ستایش به خاطر دل درد به عمه اش پناه برد، گفت:بابا قبل از اینکه بیاییم به ما قرص داد و خودش هم از آن قرص ها خورد. چند دقیقه بعد هم فرهاد بیهوش و دو فرزندش از حال رفتند. 

خودکشی پدر پس از قتل 2 فرزندش!

3.320
این مطلب مفید بود ؟137
برگرفته از عصر ایران - / ل
برچسب :
نظرات
وبگردی