نمناک اخبارحوادث جزئیات جدید از خودکشی یک زن در برج میلاد
خودکشی ، خودکشی در برج میلاد
جدیدترین جزئیات در خصوص خودکشی زن میانسال در برج میلاد توسط بازپرس کشیک قتل تشریح شد.
تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1394

مجتبی حسین پور، بازپرس کشیک قتل در خصوص آخرین جزئیات حادثه خودکشی یک زن در برج میلاد گفت:بر اساس روال قانونی و قضایی که در خصوص پرونده های مشابه انجام می گیرد، در این پرونده هم بررسی ها درباره هویت، سطح تحصیلات، سطح مالی و به طور کلی وضعیت فرد انجام شد.

وی افزود:یکی دیگر از اقداماتی که در این پرونده انجام شد بررسی وسایل همراه متوفی بود که در این میان وجود یک وصیت نامه را مشخص کرد.

بازپرس حسین پور ادامه داد:بررسی ها نشان داد که متوفی از وضعیت مالی مناسبی برخوردار بوده اما با توجه به وصیت نامه ای که به همراه داشته به دلایل کاملا شخصی دست به خودکشی زده است.

بازپرس ویژه قتل تهران گفت:متوفی حتی چند دقیقه قبل از این کار با دوست خود تماس گرفته و این فرد را از تصمیم خود مبنی بر خودکشی آگاه کرده بود.

وی با بیان اینکه به دلیل شرح مسائل خصوصی از بیان جزئیات این وصیت نامه معذوریم، گفت:پرونده در شعبه 5 بازپرسی در حال بررسی است.

بازپرس کشیک قتل خاطر نشان کرد:متوفی پس از پرتاب خود از طبقه چهارم مستقیم در کنار آب نما سقوط کرده و چون از گارد شیشه ای عبور کرده و هیچ مانعی وجود نداشته با اولین ضربه به سر و شکاف عمیق بر پیشانی جان خود را از دست داده، ضمن اینکه در اثر شدت ضربه تمام استخوان های بالا تنه هم خُرد شده است.

حسین پور در پایان تصریح کرد:با توجه به وضعیت ایمنی برج میلاد هیچ ایرادی به برج وارد نیست، اما چون این برج یک نماد در معرض توجه است حادثه رخ داده هم بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت.

پنجشنبه، سوم اردیبهشت سال جاری روابط عمومی برج میلاد تهران اعلام کرد که یک خانم حدود 48 ساله که به گفته یکی از نزدیکانش با قصد قبلی خودکشی وارد برج میلاد تهران شده، خود را به طبقات تجاری رسانده و با استفاده از خلوتی محیط به صورت ناگهانی خود را از طبقه چهارم لابی (طبقات تجاری) به پایین پرتاب کرده که در نهایت منجر به فوت وی شده است.

براساس اعلام مأموران نیروی انتظامی و کارشناسان قوه قضائیه مستقر در مکان حادثه، این اتفاق در ساعت 9:43 صبح روز پنج شنبه رخ داده است.

جزئیات جدید از خودکشی یک زن در برج میلاد

جزئیات جدید از خودکشی یک زن در برج میلاد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 92
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 81 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف